Aurum Center: СКАМ 15.01.2018

398

Aurum Center зупинив виплати! СКАМ 15.01.2018

Відпрацював проект просто відмінно! Хто зайшов разом з нами, а це у перший день старту проекту заробив чистими 60% прибуток. Підсумок просто шикарний! Чекаємо інші проекти від адміна!

Aurum Center — свіжий фаст з єдиним планом 115% за 24 години. Нарахування виплат відбувається кожні 6 годин (4 рази в підсумку). За легендою, компанія займається торгівлею кріптовалюти.

Загальні показники:

 • Домен: aurum.center. Старт проекту: 11.01.2018.
 • Мінімальна сума на ввід/вивід: 5$/0.1$.
 • ЕПС: Perfect Money, Payeer, AdvCash і всіма нам відомий Bitcoin.
 • Партнерська програма: 5-1,5-0,5%.
 • Виплати: автоматичні (миттєві).
 • Бонус від вкладу: 5% (наприклад, інвестуєте 100$ і ми як бонус відразу на гаманець відправимо Вам 5$).
 • Наш внесок: 50$.

Коротка інформація по нашому внеску:

Проект високоприбутковий, тому великою сумою ризикувати не стали. Звичайний наш внесок в розмірі 50$. Якщо все буде добре, то кожні 6 годин буде нараховуватися прибуток у розмірі 14$.

Скрін особистого кабінету:

Важливо пам’ятати, що Блог Hunter-Money не спонукає Вас до відкриття депозиту тільки тому, що ми написали статтю про даному проекті. Ми оглядаємо HYIP проекти і ділимося інформацією про те куди вкладаємо гроші. Пам’ятайте, що інші дії та рішення Ви приймаєте самостійно.

Замовити бонус від внеску!

Маркетинг (інвестиційні плани) Aurum Center

Характеристика інвестиційного плану, під яким ми зайшли в проект:

 • Прибутковість: 15%;
 • Термін вкладу: 1 день;
 • Нарахування: кожні 6 годин;
 • Виплати: автоматичні;
 • Мінімальна сума вкладу/максимальна: 5$/50000$;
 • Чистий профіт: наприклад, якщо інвестувати 100$, то чистий прибуток складе 15$ або 20$, якщо не забути замовити бонус від внеску, який становить від 5%. Відмінний відсоток за 24 години!

Aurum Center: наша думка і відгук

Старт 11.01.2018! Відмінний момент, щоб зайти і отримати довгоочікуваний профіт. За чутками, адмін тут досвідчений. Раніше давав заробляти і не мало. Як буде зараз, знає тільки він. Але статистика каже, що проект сподобався інвесторам і всі готові ризикнути на 1 день.

Скільки кіл пройти? Ми думаємо, що тут гра триває 3-5 днів. Можете сміливо тестувати проект невеликими сумами. Рекомендована сума вкладу до 100$ або 10% від вашого банку.

(12.01.2018) Новини!

Друзі, раді повідомити Вам, що в проекті Aurum Center ми успішно пройшли перше коло і заробили чистими 15% за 1 день. Наша команда заробила — 20% чистого прибутку. Все це завдяки нашому бонусу від вкладу в розмірі 5%.

Проект Aurum Center переносимо в розділ «Рекомендуємо»
(13.01.2018) Новини!

Друзі, раді повідомити Вам, що в проекті Aurum Center ми успішно пройшли друге коло і заробили чистими 30% за 2 дні. Наша команда заробила — 40% чистого прибутку. Все це завдяки нашому бонусу від вкладу в розмірі 5%.

Заходити далі в проект? Друзі, це фаст і за 2 дні такої жирної прибутку цілком достатньо. Якщо вирішили ризикнути, то зменшіть суму вкладу до 50%. Таким чином ризики Ваші суттєво зменшаться.

Якщо Ви вперше потрапили на блог Мисливців, то настійно рекомендуємо Вам підписатися на наші онлайн-розсилки. Таким чином Ви будете першими дізнаватися про фастах і шанси збільшити прибуток будуть значно вище.
(14.01.2018) Новини!

Друзі, раді повідомити Вам, що в проекті Aurum Center ми успішно пройшли третій круг і заробили чистими 45% за 3 дня. Наша команда заробила — 60% чистого прибутку. Все це завдяки нашому бонусу від вкладу в розмірі 5%.

Це рекордний показник в інвестиційному портфелі Мисливців, нам ще ніколи не вдавалося отримати таку величезний профіт за дуже короткий термін (3 дні).

Дізналися, що адмін проекту раніше давав проходити в фастах від 6 кіл. Подивимося, чого доб’ється Aurum Center.

Пам’ятайте про ризики і не вкладайте кошти, які ви не можете дозволити собі втратити.

Новачок? Зверніть увагу на наступні навчальні статті:

 • Що таке хайп?
 • Як заробляти на хайпи?

З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима