Бізнес ідеї 2020

7-13-2020

Ідеї для бізнесу для будинку і підприємців

Основа хорошого бізнес-проекту – перспективна «робоча» ідея. Світу відомі ідеї, які не тільки збагатили своїх авторів, але й глобально вплинули на життя людей. Список вдало втілених проектів величезний – починаючи від підгузників і закінчуючи смартфонами. Але успішному бізнесу не обов’язково бути інноваційним, багато підприємництва побудовані на класичних бізнес-схемах. Далі розглянуто 25 бізнес-ідей з мінімальними вкладення для підняття бізнесу з нуля. Також хочемо вам порекомендувати почитати про інші бізнес ідеї 2020 на сайті https://pan-plan.com/biznes-idei-2020-goda-top22/.

Бізнес-ідея №1 — Альтернативний туризм

Стандартні туристичні тури з відвідуванням основних визначних пам’яток і музеїв, вже давно приїлися. Багато мандрівники не хочуть витрачати час на нудну культурну програму, віддаючи перевагу альтернативний туризм. Схема досить проста – місцеві жителі за певну плату надають свої послуги в якості гіда і компаньйона, допомагають у пошуку житла, організовують неординарні екскурсії свого міста або регіону, наприклад, влаштовують похід в ліс за грибами, поїздку по сільській глибинці, гастрономічний тур та інше. Індивідуальне підприємництво, яке спеціалізується на альтернативному туризмі буде успішним у великому місті, де можна спланувати різні нестандартні розважальні програми.

Бізнес-ідея №2 — З теплиці для вирощування ЕКО продукції

При наявності території, де є можливість облаштувати теплиці можна зайнятися фермерством і вирощувати зелень і овочі в опалювальних парниках. Головне – грамотно вибудувати спорудження і підібрати якісну розсаду. Залежно від технічних можливостей теплиці та облаштування системи опалення, теплиці дозволяють виростити досить великий урожай тієї чи іншої культури.

На сьогоднішній день існує великий попит, і він постійно зростає, на екологічно чисті продукти харчування – багато люди самі прагнуть закуповуватися у невеликих виробників, які не вдаються до використання ГМО, пестицидів та хімікатів.

Для роботи потрібні певні знання в сільському господарстві і можливість щодня займатися фізичною працею по догляду за теплицями. Мінус такого роду бізнесу в тому, що отримання прибутку відбувається не відразу і залежить від врожайності. Відчутний дохід можна отримати з вирощування грибів – печериць і гливи.

Бізнес-ідея №3 Допомогу в написанні і подачі скарг

Конфліктні ситуації трапляються кожен день, але далеко не всі знають, куди і як спрямовувати свою скарги, щоб отримати гідне рішення і компенсацію проблеми, що склалася. До того ж, не всі знайомі з тонкощами бюрократії і володіють діловою мовою. Але тим не менш, хамство, шахрайство, неякісне виконання прямих посадових обов’язків часом наносять не тільки моральний, але й матеріальний збиток. Для відкриття бізнесу необхідно організувати офіс, знайти кількох грамотних і енергійно налаштованих юристів і запустити рекламу. Зайняти свою нішу буде не важко, великим юридичним фірмам не цікаво зв’язуватися з подібними дрібними справами. Але при наполегливості і професійному виконанні поставлених завдань можна отримувати непогані комісійні на виграних справах.