Coin Maker: СКАМ 17.01.2018

533

Проект Coin Maker зупинив виплати! СКАМ 17.01.2018

Для нашої команди, відпрацював просто відмінно! Ми заробили чистими 34% прибутку, партнери від 40%. За проектом діяла 100% страховка на 5 місць. Місця були розібрані за 2 дні, тому можемо сміливо говорити, що всі залишилися задоволені.

Coin Maker — свіжий середньодохідний хайп проект з прибутковістю 3% на добу протягом 60 днів. Легенда проекту, майнінг, торгівля на біржах.

Загальні показники:

 • Домен: coin-maker.cc. Старт проекту: 13.12.2017.
 • Мінімальна сума на ввід/вивід: 10$/0.1$.
 • ЕПС: Perfect Money, Payeer, AdvCash, Bitcoin.
 • Партнерська програма: 6-2-1%.
 • Виплати: сплачує вручну (регламент до 24 годин).
 • Бонус від вкладу: 6% (наприклад, інвестуєте 100$ і ми як бонус відразу на гаманець відправимо вам 6$).
 • Наш внесок: 50$.

Коротка інформація по нашому внеску:

Незважаючи на те, що проект середньодохідний, вирішили під Новий Рік сильно не ризикувати. Депозит за тарифом Silver сумою 50$. Кожну годину нараховується по 0.1$.

Скрін вкладу:

Важливо пам’ятати, що Блог Hunter-Money не спонукає Вас до відкриття депозиту тільки тому, що ми написали статтю про даному проекті. Ми оглядаємо HYIP проекти і ділимося інформацією про те куди вкладаємо гроші. Пам’ятайте, що інші дії та рішення Ви приймаєте самостійно.

Замовити бонус від вкладу (6%)

Увага! Для проекту ми виділяємо 100% безкоштовно! 5 місць по 20$

Як працює?

Отже, у нас оголошена 100% страховка для проекту Coin Maker і страховий фонд становить 100$. Щоб під неї потрапити, Вам потрібно зробити депозит на 20$ і відписатися про це в коментарях. Все інше за нами!

А далі все дуже просто, ви зайняли місце, увійшли в проект з депозитом в 20$. Надії не виправдалися і хайп закрився в той же день, або пізніше, неважливо, суть у тому, що ви зазнали збитків. Тоді просто подаєте нам заявку на відшкодування і отримуєте всі 100% (в нашому випадки 20$) ну або менше, якщо встигли дещо вивести. Головне, що на всі 100% можете бути впевнений, що в мінусі точно не будете.

Увага! Якщо ж депозит буде перевищувати заявлену суму (в прикладі вище вона становила 20$), то він не буде підлягати 100% страховці.

Увага! Бонус від вкладу, ми не виплачуємо тим, хто застрахував себе!

Зайнято
InvestorPapa
Зайнято
Hrolina

Зайнято
Elena

Зайнято
Total
Зайнято
Kalina

Маркетинг (інвестиційні плани) Coin Maker

Характеристика інвестиційного плану, під яким ми зайшли в проект:

 • Назва: SILVER;
 • Прибутковість: 4,8% на добу;
 • Термін вкладу: 40 днів;
 • Виплати: ручні;
 • Мінімальна сума вкладу/максимальна: 10$/9999$;
 • Чистий профіт: все залежить від тривалості життя проекту. Вихід в безубиток настає в 21 день. З нашим бонусом від вкладу, потрібно всього 20 днів. Круто! Якщо підрахувати підсумковий дохід за 40 днів, то виходить цілком хороша цифра: 92% чистого прибутку (98% з нашим бонусом).

Coin Maker: наша думка і відгук

Проект зовсім новий і тільки починає свою розкрутку. Якщо входити, то краще прямо зараз! Великою сумою ризикувати не варто, не забуваємо про Новорічні сюрпризи. Нагадую, що за проектом діє 100% страховка. Виділяємо всього 5 місць по 20$. Поспішайте!!!

(15.01.2018) Новини!

Друзі, слід нагадати Вам, що в Coin Maker від сьогодні почали діяти нові тарифні плани. Буде єдиний тариф: 3% на добу на 60 днів, при цьому нарахування залишаться погодинними. Всі внески зроблені до 15.01 будуть діяти на первісних умовах 0.2% у годину.

Так само, дозвольте привітати Вас з чистим профітом. Хто інвестував у проект разом з нами, зараз заробляє чисті гроші.

У проект рекомендуємо заходити і на новий план. Проект ще ніде не видно (2-3 моніторингу та 2 блогу). Є всі шанси на хорошу роботу!

Пам’ятайте про ризики і не вкладайте кошти, які ви не можете дозволити собі втратити.

Новачок? Зверніть увагу на наступні навчальні статті:

 • Що таке хайп?
 • Як заробляти на хайпи?

З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима