Дайджест тижня, що минає (26.02.2018 — 04.03.2018)

365

Все доброго часу доби. Вирішили зробити невеликий дайджест за проектами. Хочеться відразу відзначити, що мова буде йти тільки про працюючих проектах. Що стосується скамов, то ми висловлюємо свою думку в статтях-оглядах або коли повідомляємо про скаме в Телеграмі.

Давайте почнемо.

Mera

Середньодохідний проект з досить цікавим маркетингом, який повинен забезпечити тривалу гру. Правда, із-за обмежень є труднощі при інвестуванні в тариф Small (профіт 107% протягом 10 днів), тому ми змінили тариф на Start (термін 90 днів, прибутковість: 0.6-0.8% в день).

Проект просувається не тільки в онлайні, але і в офлайні. У Республіці Башкортостан, в місті УФА, за адресою вул. Караидельская 2, каб. 4 відкрито інформаційний офіс по роботі з інвесторами. Можна приїхати познайомитися з керівництвом і поставити свої запитання. Тут розраховуємо на тривалу і плідну роботу проекту. Проблем з виплатами не спостерігалося, кожен понеділок прибуток ставимо на висновок і до четверга гроші приходять на гаманець.

За даним проектом діє бонус у 9% від суми вкладу. Більше інформації в огляді.

Wolfinvest

Тут складно бути багатослівним, та й не треба, адже успіхи проекту говорять самі за себе. Проект успішно пролітає коло за колом по своєму одноденному планом. Респект адміну за цей фаст. За даним проектом діє бонус 5% від суми вкладу. Більше інформації в огляді.

BTC Amazing

Фаст має класичний добовий план під 2%, який в перший же день роботи довелося закрити у зв’язку з перезакидоном. Найшвидше пройшов по чатах якийсь чутка. Тому адміністрація насправді мала можливість довести свою спроможність та досвід. З чим вона чудово впоралася.

Ми встигли спочатку зайти по одноденному планом, після успішно пройшли повний коло на 4-х денний тариф з прибутковістю 110%.

Прогнози давати не будемо, але зауважимо, що люди активно роблять реинвесты. Бентежить тільки регламент виплат. За даним проектом діє бонус 5% від суми вкладу. Більше інформації в огляді.

Nuxues

Високоприбутковий проект з погодинними нарахування, інстант виплатами і прибутковістю 115% протягом 120 годин. Візуально оформлений дуже просто, але має ліцензійний скрипт від GoldCoders.

Тут ми не розраховуємо на тривалу гру і з самого початку зайшли тільки на 1 коло. Але проект поки що приємно дивує, успішно пройшов не тільки перше коло, але і другий на момент написання дайджесту майже пройдено.

За даним проектом діє бонус у 7% від суми вкладу. Більше інформації в огляді.

Right Corp

Середньодохідний проект з унікальним дизайном і контентом, інстант виплатами, рукописним движком, захист DDOS-GUARD, ssl від COMODO. Проект нам дуже подобається і сподіваємося адмін не підведе. Ми зайшли за досить жадібному планом Classic: 2,5% щодня, протягом 21 дня. Депозит повертається в кінці строку інвестування. Чистий прибуток: 54,2%.

На момент написання даного дайджесту наша команда успішно пройшла коло по найкоротшому планом (105% протягом 5 днів) і заробила з урахуванням нашого бонусу 11% чистого прибутку. Що стосується нас і тих, хто зайшов з більш тривалим планами, то поки проблем з виплатами не спостерігалося, всі нараховується вчасно, гроші приходять моментально.

За даним проектом діє бонус у 6% від суми вкладу. Більше інформації в огляді.

Ryna Holdings

Низкопроцентный проект з планами на 1 рік і прибутковістю від 0,8% в добу. Вихід в безубиток настає через 125 днів, а якщо не забути замовити у нас бонус то через 116 днів.

Зрозуміло, що тут з 10 або 20 доларами робити нічого. Проект добре підготовлений і маркетинг робочий. Є інфа, що біля керма досвідчена адміністрація. Ми зайшли для диверсифікації свого інвестиційного портфеля.

Робити прогнози чи якісь висновки ще рано.

За даним проектом діє бонус у 7% від суми вкладу. Більше інформації в огляді.

SwitzerBank

Новачок портфеля, середньодохідний проект з прибутковістю від 104 до 200% протягом 3-40 днів.

Проект зроблений непогано, але дуже бентежить той факт, що внесок за всіма тарифами повертається у кінці терміну. Сподіваємося, що інсайд з приводу дослідної адміністрації виправдає себе. А то останнім часом вже не можна бути впевненим ні в чому.

За даним проектом діє бонус 5% від суми вкладу. Більше інформації в огляді.

Ми раніше не писали дайджести. Як Вам такий формат? Варто публікувати щотижня подібну статтю чи ні? Можливо, є якісь побажання чи зауваження? Коротше кажучи, чекаємо Ваших коментарів.

На цьому сьогодні все, друзі. Удачі і профіту!

З повагою, Мисливці за Грошима