Genezis: СКАМ 09.02.2018

382

Проект зупинив виплати! СКАМ 09.02.2018

Відпрацював просто відмінно! Ми і наша команда зуміли пройти тут 8 кіл та заробити понад 60% чистого прибутку.

Хто загрався і залишився у програші, адмін буде виплачувати страховки в телеграм каналі проекту. Обов’язково підпишіться і чекайте новин!!!

Підписатися на телеграм канал для отримання страховки!

Genezis — свіжий фаст проект з прибутковістю 103%-300% за 1-7 днів. Оптимальний план: 103% за 1 день. З нашим підвищеним бонусом від вкладу 5%, можна заробити тут чистими 8% за 1 день.

Загальні показники:

 • Домен: genezis.top. Старт проекту: 31.01.2018.
 • Мінімальна сума на ввід/вивід: 10$/0.1$.
 • ЕПС: Bitcoin, Perfect Money, Advanced Cash, Payeer.
 • Партнерська програма: 5%.
 • Виплати: сплачує инстантом (миттєво).
 • Бонус від вкладу: 5% (наприклад, інвестуєте 100$ і ми як бонус відразу на гаманець відправимо вам 5$).
 • Наш внесок: 100$.

Коротка інформація по нашому внеску:

Незважаючи на те, що плани тут все дуже привабливі і короткі, ми обрали перший, який триває всього 1 день. У результаті, якщо все буде добре ми заробимо чистими 3$.

Скрін вкладу:

Важливо пам’ятати, що Блог Hunter-Money не спонукає Вас до відкриття депозиту тільки тому, що ми написали статтю про даному проекті. Ми оглядаємо HYIP проекти і ділимося інформацією про те куди вкладаємо гроші. Пам’ятайте, що інші дії та рішення Ви приймаєте самостійно.

Замовити бонус від внеску (5%)

Маркетинг (інвестиційні плани) Genezis

Характеристика інвестиційного плану, під яким ми зайшли в проект:

 • Назва: Терапія;
 • Прибутковість: 103%;
 • Термін вкладу: 1 день;
 • Виплати: інстант;
 • Мінімальна сума вкладу/максимальна: 10$/10000$;
 • Чистий профіт: наприклад, якщо інвестувати 100$, то прибуток становитиме 3$ або 8$ якщо не забути замовити бонус від внеску, який складає 5%.

Genezis: наша думка і відгук

Проект виглядає приємно! Дизайн унікальний і цікавий на медичну тематику. Старт проекту відбувся 31.01.2018. Ми зайшли одні з перших!

Адміна не знаємо, роботам з ним вперше! За чутками кажуть, що раніше давав заробляти. Подивимося, чи це правда.

Інвестуємо в проект не більше 50$. Щоб не закидали зі старту і не забудьте замовити підвищений бонус від вкладу 10%. Це в три рази збільшить Ваш підсумковий дохід. Вже звичне для всіх справу, що Мисливці платять більше ніж сам проект.

(01.02.2018) Новини!

Друзі, раді повідомити Вам, що в проекті Genezis ми успішно пройшли перше коло і заробили чистими 3%. Наша команда заробила — 13% чистого прибутку. Все це завдяки нашому бонусу від вкладу, який становив цілих 10%.

Проект Genezis переносимо в розділ «Рекомендуємо»

З приводу другого кола! Заходити рекомендуємо! Проект тільки почав закуповуватися рекламою на моніторингах та інвест блогах. Як і раніше, рекомендуємо входити до 50$.

(02.02.2018) Новини!

Друге коло успішно пройдено! Нами зароблено 6% чистого прибутку. Профіт нашої команди за рахунок бонус від вкладу становить 21%. Відмінний дохід за такий короткий період.

Ми продовжуємо інвестувати в проект Genezis та заходимо на 3 коло. Радимо робити те ж саме, тільки помірними сумами в 10-50$.

(03.02.2018) Новини!

Третій коло успішно пройдено! Нами зароблено 9% чистого прибутку. Профіт нашої команди за рахунок бонус від вкладу становить 29%. Проект продовжує радувати виплатами.

Як Genezis покаже себе далі важко сказати, але ми заходимо на наступний круг. Вам друзі, все також радимо заходити помірними сумами в 10-50$.

(04.02.2018) Новини!

Четвертий коло успішно пройдено! Нами зароблено 12% чистого прибутку. Профіт нашої команди за рахунок бонус від вкладу становить 37%. Проект продовжує радувати виплатами.

Як Genezis покаже себе далі важко сказати, але ми заходимо на наступний круг. Вам друзі, радимо заходити помірними сумами в 10-20$.

Пам’ятайте про ризики і не вкладайте кошти, які ви не можете дозволити собі втратити.

Новачок? Зверніть увагу на наступні навчальні статті:

 • Що таке хайп?
 • Як заробляти на хайпи?

З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима