Хайп проекти які платять у 2018 році

418

Вітаю, дорогі шукачі пасивного доходу в інтернеті на блозі «Мисливців за Грошима». Ми займаємося вкладеннями в хайп проекти і паралельно стежимо за їх працездатністю. Аналітику ведемо максимально прозору і неупереджену, так як вкладаємо власні гроші і зацікавлені в довгостроковій роботі хайпи.

У сьогоднішній статті розглянемо хайп проекти які платять у 2018 році. Складемо таблицю, яку постійно будемо оновлювати, тому, щоб бути в курсі всіх змін підпишіться на наш Телеграм-канал і Push-розсилку.

А тепер, кілька рад про те, на що в першу чергу слід звернути увагу, вивчаючи наш, та й будь-який інший список хайп проектів:

Дата старту проекту. Тут все дуже просто, своєчасний вхід в проект — це запорука успіху! Спочатку визначте тип: фаст, среднепроцентный або низкопроцентный проект. І якщо добре зроблені среднепроцентные і низькопроцентні можна цілком успішно заходити і через відносно великий проміжок часу після старту, то фасти дають отримати прибуток тим, хто встиг зробити депозит на ранньому етапі, а ще краще в день старту.

Бонус від вкладу. Чим вище пропонований бонус, тим вище ваш дохід або швидше буде вихід в безубиток.

Хайп проекти які платять: 2018

Кращі хайп проекти для заробітку
Огляд проекту:
Бонус від вкладу:

Lastno
– цікавий проект з плаваючою прибутковістю від 101 до 110% за 24 години. Розмір прибутку залежить від останньої цифри транзакції вашого депозиту! Наприклад: якщо ваш номер транзакції буде 595781108, ваш гарантований щоденний дохід становить 108% після 1 дня. 0 – джекпот, і ви отримаєте 110%!
Перейти до огляду 5 %

BRAXSO
– середньодохідний хайп-проект з прибутковістю від 3.5% на добу протягом 50 днів. Чистий профіт – 60% або 75% з нашим бонусом!
Перейти до огляду 15 %

З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима