Як заробити на написанні рефератів, курсових і дипломних робіт: мінімальні вимоги до автора + пошук клієнтів

324

Здрастуйте! у цій статті ми поговоримо про заробіток на написанні курсових і дипломних робіт.

 • скільки можна заробити : від 1 000 рублів.
 • мінімальні вимоги : навички написання курсових робіт.
 • чи варто займатися : якщо вмієте писати курсові та дипломні .

Загальна інформація про заробіток на написанні курсових, дипломів, доповідей

Майже всі ми були студентами, і у кожного з нас були одногрупники, які замовляли курсові роботи у інших людей.

У мої студентські роки, які пройшли зовсім недавно, з 30 одногрупників, близько 10 замовляли курсові та дипломні роботи. Для них писали різні люди, комусь успішно, комусь не дуже, але цього вистачило, щоб зрозуміти, що заробляти таким чином можна.

У цій статті ми будемо розбиратися, хто може заробляти на написанні курсових, які зараз висувають вимоги, скільки на цьому можна заробляти і де шукати клієнтів.

Хто може заробляти на курсових і дипломах

Написання курсових і дипломних робіт-окремий навик, якому доводиться вчитися в студентські роки. Необхідно знати, як швидко зробити стоїть матеріал, щоб його не забракували при першому вичитуванні, як пройти рецензування і як обійти антиплагіат.

Саме тому, щоб заробляти на написанні курсових робіт, вам буде недостатньо навички копірайтингу або просто написання статей. Тут вже інший рівень: доведеться працювати з перевіреними джерелами інформації, класифікаторами, вікіпедією, а ось топ-10 пошукової видачі не підійде.

Якщо ви вмієте шукати профільну літературу, грамотно писати науковою мовою і працювати з антиплагіатом – тоді сміливо можете починати заробляти на курсових. В інших випадках ви можете підвести клієнта і просто забути про заробіток на написанні доповідей і курсових.

Скільки можна заробити на написанні курсових і дипломів вдома

Тепер давайте розберемося, скільки можна заробити на написанні дипломних і курсових робіт і в які терміни укладаються люди, які на цьому заробляють.

Багато знайомих, які замовляли курсові, називали приблизно один і той же розкид цін: 1 200 — 2 000 рублів. Кілька людей платили більше, але роботи виявилися відверто слабкими.

Що стосується доповідей-тут ціни досить демократичні. Залежно від теми і вимог вартість роботи встановлюється різна, але на простий реферат в кілька сторінок середня ціна становить 200 — 300 рублів.

Тепер до термінів. Якщо задати питання відміннику і студенту, для якого навчання стоїть не на першому місці в житті, питання «за скільки можна написати курсову», відповіді будуть різнитися. Перший скаже, що для цього буде потрібно тиждень — два, плюс консультації з викладачем, другий скаже: «за ніч». І обидва будуть праві.

Орієнтуючись знову ж на досвід своїх однокурсників, можу сказати, що одна курсова на замовлення пишеться 1 — 2 дні. отже, за 2 дні, при постійному потоці клієнтів, можна заробляти, в середньому 1 500 рублів.

Написання дипломних робіт займає більше часу, але і оцінюються вони дорожче. Середня дипломна робота коштує від 10 000 рублів. Пишеться вона більше тижня, і відповідальність за неї набагато вище. Тому новачки намагаються не брати дипломні завдання, обмежуючись курсовими.

Що ми маємо в сухому залишку. Можна заробляти приблизно 750 рублів в день при постійному потоці клієнтів і великій кількості замовлень. Вже через рік з’явиться можливість вибирати, яку тему ви будете писати, а яку ні, тому що вас вже будуть знати.

Як шукати клієнтів на написання курсових і дипломних робіт

Тепер перейдемо до питання пошуку клієнтів. Перших замовників можна знайти:

 • у своєму місті;
 • в інтернеті.

Так як ви можете уточнити всі питання в режимі онлайн, не потрібно працювати тільки з клієнтами зі свого міста. Можна використовувати різні канали залучення:

 • сайти фрілансу і завдань;
 • біржі копірайтингу;
 • спеціалізовані сайти;
 • сайти оголошень;
 • агентства з написання курсових і дипломних робіт;
 • сарафанне радіо.

Давайте розглянемо кожен з них. Сайти фрілансу, завдань і біржі копірайтингу схожі за своєю структурою. Там зазвичай виставляють замовлення на написання текстів, в тому числі і курсових робіт, доповідей, рідко — дипломних. Таких замовлень досить мало, оплата менше середньої по ринку, але до якості ніяких претензій у замовників немає.

Це спосіб знайти дешеву роботу, в якій якість стоїть практично на останньому місці. Головне, підігнати все під показники унікальності, і зробити так, щоб в курсовій були хоч якісь здорові ідеї. Матеріал доведеться писати вручну, але в більшості — це поверхневий рерайт з одного — двох джерел.

Спеціалізовані сайти — це сайти, на яких є можливість заробляти виключно на написанні доповідей, курсових, дипломів і т. Д. На них заходить досить велика кількість користувачів, але вибір виконавця здійснюється, в більшості випадків, на конкурсній основі. У цих сайтів є явний недолік-комісія. Зазвичай близько 50% від вартості роботи йде в систему, а інша половина — автору.

Сайти оголошень-більш цікавий варіант, але також не принесе багато клієнтів. Ви публікуєте своє оголошення на дошках на кшталт авіто або в групах вконтакте. Якщо терміни горять, студенти можуть звертатися навіть до неперевірених авторів.

Агентства-це спосіб працювати з постійними замовленнями. Знайти агентства просто-достатньо вбити в пошуковик “купити курсову” і пройти по перших 10 посиланнях, залишити своє резюме, контакти, і, можливо, вам пощастить. Працювати ви будете не за повну вартість, а за відсоток. Зазвичай він в 2 рази нижче, ніж ціна, заявлена на сайті.

Особистий бренд – найоптимальніший варіант при пошуку клієнтів. Ви можете створити групу або робочу сторінку в соціальній мережі, додаватися в групи студентів або до них в друзі. Так ваша сторінка / група буде на слуху, і якщо комусь знадобиться допомога в написанні-можуть порекомендувати вас.

Але найкращим джерелом клієнтів буде сарафанне радіо. Коли хтось здасть хорошу роботу і отримає за неї максимальний бал, у оточуючих можуть з’явитися питання, чи сам він писав. тоді людина може передати ваші контакти іншим студентам.

Такий спосіб пошуку клієнтів вимагає від вас тільки одного: якісного виконання роботи. і навіть якщо ціна за роботу буде завищена, студенти все одно будуть до вас звертатися, так як впевнені в якості вашої роботи.

Тому, якщо ви працюєте на себе, варто дбати про якість. Якщо ж пишете в агентстві-робіть все виходячи від вимог. Звичайно, від вас залежить, прийде клієнт в агентство знову чи ні, але більшість компаній не зацікавлене в хорошій оплаті співробітникам, тому можна відповідати їм середньою якістю.

Це всі доступні способи залучення клієнтів для написання курсових і дипломних робіт. Як бачите, їх досить багато, якщо використовувати всі канали, то перший час доведеться активно публікувати заявки і відповідати на оголошення, але через рік — два ви вже будете завалені кількістю роботи на цілий рік.

Відгуки про заробіток на курсових і дипломах в інтернеті

Тепер перейдемо до відгуків. Вони допоможуть нам скласти повну картину цього способу заробітку.

відгук №1

відгук №2

Як бачите, заробляти на написанні курсових, доповідей і дипломів можна. Головне, ставитися до цього з самовіддачею. Нікому не потрібні другосортні роботи. Завантажити роботу і прогнати за програмою антиплагіату студенти можуть і самі. Робіть якісно, і до вас прийдуть клієнти, готові дорого заплатити за ваші труди.

Висновок

Заробіток на написанні курсових, доповідей і дипломів — повноцінна робота в інтернеті. Якщо ви дійсно вмієте писати якісні роботи, готові перший час писати за ціною нижче ринку, то приступайте до цього способу заробітку прямо зараз, і вже через рік у вас буде постійний потік клієнтів і непоганий дохід при середній завантаженості.