Кліки за гроші на перевірених закордонних сайтах

733

Здрастуйте, дорогі читачі.

Сьогодні в статті знову будемо говорити про те, як перетворити марне багатогодинне кликання з комп’ютерної миші на заробляння грошей. Для цієї мети нам знадобитися доступ у Всесвітню павутину, час і бажання заробляти. Кліки за гроші це простий і доступний для кожного вид заробітку в інтернеті, який не вимагає особливих умінь або наявності досвіду. Раніше я вже писав про заробіток на кліках досить детально, тому я не буду знову все розжовувати (ви можете просто ознайомитися з раніше написаної статті). Сьогодні я хочу представити вашій увазі закордонні сервіси активної реклами, які так люб’язно надають нам можливість заробляти гроші в інтернеті на кліках.

Але перед цим я б хотів обговорити способи виведення коштів, так як заробіток буде відбуватися на сайтах (буксах). Думаю, ви вже здогадуєтеся, що ніяких WebMoney, Qiwi або Яндекс.Грошей тут не буде (цей факт можна віднести до мінусів). В основному поштовики, та й взагалі будь-які закордонні сервіси працюють з платіжною системою PayPal, трохи рідше з Perfect Money. Тому в першу чергу раджу обзавестися гаманцем в однієї з цих систем, а потім вже приступати до роботи.

Також повинен відзначити той факт, що всі сайти іноземних поштовиків англійською мовою. Це не є добре, але якщо брати до уваги наявність у браузері Google Chrome функції перекладу сторінок, проблеми і зовсім немає.

Заробіток грошей на кліках стає особливо приємним, якщо ви працюєте на іноземних буксах, адже, крім того, що тут просто оплата за виконання завдань вище, так ще і курс долара вступає в гру. Думаю, мені не треба нагадувати, що зараз твориться з курсом.

Іноземні сайти кліків

1. NeoBux.

Дуже популярний проект, яким вже користується величезна кількість користувачів з СНД. До речі кажучи, тут і інша робота є, не тільки кліки.

Реєстрація
Дізнатися детальніше

2. Ojooo.

Один з небагатьох поштовиків, який має російськомовну версію сайту. Також хороший і надійний проект.

Реєстрація

Дізнатися детальніше

Список проектів можна було б продовжити, але я вирішив зупинитися на цих 3-їх, на мою скромну думку кращих, почтовиках. Повірте, на перший час їх вам вистачить з лишком, а коли ви вже втянитесь, можна буде збільшити кругозір.

Підводячи підсумки, хочу зауважити, що такий вид заробітку, як кліки за гроші дозволяє нам трохи компенсувати марне сидіння біля монітора комп’ютера, але при цьому він не може повністю замінити реальну роботу. Ви повинні ставитися до кліками, як до можливості заробити грошей на дрібні витрати, але не більше того.

На цьому у мене все. Не бійтеся пробувати щось нове і нехай вас супроводжує удача.

З повагою, Юнак Давид.
3