Kwork.ru — Біржа віддаленої роботи на дому (Фріланс)

584

Здрастуйте, дорогі читачі.

Сьогодні в статті, я познайомлю вас з ще молодий, але вже встигла навести шереху в Рунеті, біржею фріланса.

Kwork.ru — це проект, який є місцем зустрічі замовників і виконавців. Також тут ошиваються люди, які хочуть заробити за допомогою партнерської програми. Ви могли подумати, що це ще одна нічим не примітна біржа фріланса, яких в інтернеті повно. Смію вас запевнити, що це не так. Біржа Кворк змогла запропонувати користувачам Всесвітньої павутини щось нове у сфері фріланса, і це вже принесло їй успіх.

Отже, фішка біржі віддаленої роботи в інтернеті Kwork в тому, що вона продає послуги, як товар з фіксованою ціною — 500 рублів. По собі знаю, що замовнику буває важко вибрати фрілансера на стандартній біржі або ж бувають ситуації, коли треба вирішити кілька невеликих щоденних завдань, при цьому переплачувати не хочеться, в таких випадках підхід з фіксованою ціною та оформленням послуги зразок товару, сильно спрощує життя.

Тут у вас може виникнути цілком закономірне питання — який рівень професіоналізму виконавців, які готові працювати за таку ціну? Зрозуміло, не хотілося б витрачати час і гроші на дилетантів, після чого шкодувати про це.

Подібне питання спочатку мучив мене. Але ж професіонал шукає підробіток на стороні, не така вже й рідкість, тому я вирішив спробувати і вже кілька разів встиг, скористався послугами місцевих фрілансерів. Залишився більш ніж задоволений виконаною роботою і професіоналізмом, з якою підходять до справи виконавці.

Наприклад, за 500 рублів нам зробили чудову заставку для відеоматеріалів.

Біржа Kwork піклується про безпеку угод, тому якщо виконавець недобросовісно підійде до справи, то грошей йому не бачити як своїх вух. Крім цього, він ще й отримає мінус в репутацію, а це погано позначиться на стані справ, так як всі його кворки опустяться в каталозі.

При виникненні спірних ситуацій, треба звертатися до фахівців з техпідтримки. Так званий арбітраж, розсудить, хто правий, а хто ні. Все це в сукупності підштовхне фрілансерів бути відповідальними, якщо вони, звісно, бажають тут заробляти гроші.

Правила прості і нагадують реальне життя:

 • Будеш робити все якісно — чекає тебе вершина ТОПа, а разом з нею велику кількість замовлень.
 • Будеш робити погано — грошей не отримаєш, нових замовлень не буде, коротше кажучи, чекає тебе дно рейтингу.

Біржа віддаленої роботи на дому

На сторінці кворка, можна знайти:

 • Опис послуги.
 • Обсяг виконуваної роботи.
 • Терміни виконання.
 • Портфоліо виконавця.
 • Репутацію виконавця (його рейтинг).
 • Відгуки покупців.
 • Кількість вже виконаних замовлень.
 • І т. д.

При пошуку потрібної послуги, біржа вибудовує кворки, спираючись на такі показники, як:

 • Наявність відгуків від замовників.
 • Кількість позитивних відгуків.
 • Наявність повторних замовлень.
 • Як часто фрілансер відмовлявся від виконання роботи або прострочував терміни.

Тут виконавці надають послуги, пов’язані не тільки з бізнесом або інтернетом. На Kwork.ru можна втілити в життя будь-які повсякденні, реалістичні бажання. Вам потрібно вирішити задачку з математики? Ви закохалися і бажаєте присвятити вірш коханій людині? Скоро день народження у друга, а у вас ніяких ідей? Ці проблеми можна вирішити в кілька кліків. Треба лише знайти підходящий кворк і оплатити його, після чого замовлення відправиться прямо на стіл до фрілансеру і буде готовий у зазначені терміни.

Сайт віддаленої роботи

Якщо хочете заробляти в інтернеті, то тоді варто спробувати себе в ролі виконавця. Думаю, ви знайдете застосування своїм навичкам, тільки уважно перегляньте всі категорії. Не виключайте можливості стати засновником нового напряму. Попит народжує пропозицію, але в наш час, часто все якраз навпаки. Тому не соромтеся пропонувати щось нове.

Так як на біржі, ви надаєте свої послуги у вигляді товару, то варто звернути особливу увагу на опис. Рано чи пізно, вам попадеться особливо «збуджений» замовник, тому в описі кворка всі, мабуть, написано чорним по білому. Тоді ваші шанси на перемогу в арбітражі сильно зростуть. Та й, взагалі, так простіше уникнути непорозумінь, адже замовник буде краще розуміти, які саме послуги він отримає при купівлі кворка.

Не буду розповідати, як зареєструватися і створити кворк, цієї інформації в інтернеті повно. Впевнений, розберетеся без моєї допомоги. Краще дам кілька порад, які стануть в нагоді при роботі на біржі.

 • Не поспішайте створювати кворк, спочатку уважно вивчіть кворки Топових виконавців.
 • Сховайте страх кудись подалі, і сміливо пропонуйте свої послуги. Пам’ятайте, усі ці копірайтери, дизайнери, так званої вищої проби, починали свій шлях також, як і ви зараз.

Ті, хто опинилися на вершині, не з неба туди впали.

Маркус Уошлинг.

 • По можливості намагайтеся чітко прописувати обсяг пропонованої послуги. Наприклад: 10 посилань, 6 000 символів, 2 банери і т. д.
 • Обов’язково заповнюйте поле «Теги», щоб збільшити шанс продажу кворка. Треба вказувати тільки ті теги, які відносяться до тематики вашої роботи. Не перестарайтеся з кількість, парочки тегів цілком вистачить.
 • Не забувайте вказувати строки виконання роботи, щоб не потрапити в халепу, адже за замовчуванням вони складають 24 години.
 • Поле «Інструкція для покупця» важливий елемент кворка, який заощадить вам купу часу. Тільки розпишіть все чітко і по пунктах, яку інформацію повинен надати замовник, для виконання роботи.
 • Оригінальна картинка — хороший спосіб виділити свій кворк, серед величезної кількості інших.
 • Щоб отримати перші замовлення та відгуки не соромтеся рекламувати свій кворк в соціальних мережах, тематичних форумах або на будь-яких інших майданчиках.
 • Раджу не залучати друзів для накрутки позитивних відгуків, за подібні схеми можна заробити від адміністрації бан аккаунта.
 • Останньою рада. Працюйте максимально якісно і не зривайте терміни виконання роботи. Будьте ж завзятими, поки не досягнете успіху.

Важливий нюанс.

Для замовника кворк буде коштувати 500 рублів. Ви як виконавець отримаєте тільки 400 рублів, так як 20% йде в кишеню біржі, в якості комісії.

Партнерська програма

Ще один спосіб заробітку на сайті Kwork.ru. Приводьте на біржу нових учасників і отримуйте за це гроші. Умови стандартні: на ваш рахунок буде зараховано 2.5%, якщо ви приведете покупця і 2.5% за наведеного фрілансера (продавця). Також ви можете отримати 5% від суми угоди, якщо привели обох учасників.

Як запрошувати користувачів? Для цього треба скористатися генератором партнерських посилань. Все дуже просто. Вставляємо url-адресу будь-якої сторінки сайту Kwork, натискаєте кнопку «Створити посилання» і вуаля, ваша реферальне посилання готова. Якщо користувач перейде за цим посиланням та зареєструється на проекті, то він автоматично стає вашим партнером (рефералом).

Підсумки

Хороший проект, який пропонує цікаві і дуже вигідні умови співпраці, як для замовника, так і для виконавця. Також є можливість непогано заробити, використовуючи партнерську програму. Біржа вже користується успіхом і, на мій погляд, її популярність буде тільки рости. Тому поспішіть зареєструватися, щоб встигнути урвати шматок від загального пирога.

… найстрашніше в житті – не встигнути.

Ельчін Сафарли. Якби ти знав…

З повагою, Юнак Давид.
3