LuckyTable: СКАМ 27.04.2018

424

Проект LuckyTable зупинив виплати! СКАМ 27.04.2018

Думка Мисливців: відпрацював слабо! Ми заробили тут 10% чистими, але деп вивести не встигли. Шкода… командою Ми порадилися, і вирішили виділити страховку, хоча проект быстроскамом не було і можна було вивести деп після першого кола.

Постараємося покрити більшу частину збитків. Тільки не намагайтеся обдурити, все вказуємо правильно і з скріншотами.

Заявки приймаємо до 15:00 (28.04.2018)

Замовити компенсациюLuckyTable — свіжий цікавий проект в стилі гри з прибутковістю від 0,3% до 0,5% у годину. Проект з категорії «Особистий вибір Мисливців».

Загальні показники:

 • Домен: luckytable.cc. Старт проекту: 25.04.2018.
 • Мінімальна сума на ввід/вивід: 10$/0.2$.
 • ЕПС: Payeer, Perfect Money, ADVcash і Bitcoin.
 • Партнерська програма: 5%.
 • Виплати: інстант (моментальні).
 • Бонус від вкладу: 5% (наприклад, інвестуєте 100$ і ми Вам прямо на гаманець ЕПС переводимо 5$ в якості бонусу).
 • Наш внесок: 100$.

Коротка інформація по нашому внеску:

Тут досить оригінально підійшли до маркетингу, тому про нього напишемо трохи нижче. До речі, ми вже встигли пройти 1 коло.

Скрін вкладу:

Важливо пам’ятати, що Блог Hunter-Money не спонукає Вас до відкриття депозиту тільки тому, що ми написали статтю про даному проекті. Ми оглядаємо HYIP проекти і ділимося інформацією про те куди вкладаємо гроші. Пам’ятайте, що інші дії та рішення Ви приймаєте самостійно.

Замовити бонус від внеску (5%)

Маркетинг (інвестиційні плани) LuckyTable

Вам потрібно вибрати будь-яке ігрове поле, тут їх три. Кожне поле є ігровим столом з різною кількістю місць, від 10 до 100 в кожному. Кількість місць завжди змінюється.

Після того, як вами був обраний стіл, вам потрібно купити місце за ним. Вартість одного місця варіюється від 10 до 500 доларів. Тут же відображається таймер зворотного відліку до моменту, коли стіл буде закритий і почнеться нарахування прибутку..

Якщо всі місця будуть зайняті раніше, ніж закінчить свою роботу таймер, то стіл закривається і переходить в режим нарахування прибутку.

Ви можете зайняти місця за двома столами одночасно і не більше.
Нарахування прибутку відбувається щогодини. Щогодинний відсоток становить від 0,3% до 0,5%.

Деякий час працює стіл розраховується за наступною формулою:

Кількість місць за столом ділиться на 2, таким чином ми отримуємо час роботи столу в годинах. Далі кількість годин множимо на суму щогодинного відсотка і таким чином отримуємо суму, яка буде доступна на момент закінчення гри.

Давайте розглянемо все це на прикладі:

Ви купили місце за 10 доларів за столом з 30 викупленими місцями. Ділимо кількість учасників на 2, і таким чином дізнаємося час тривалості гри, воно становить: 15 годин.

15 годин множимо на відсоток погодинної прибутку, припустимо він становить 0,4% і отримуємо суму в 6%. Ця сума і буде прибутком, яку Гравець отримає після того як гра цього столу закінчиться. 10$ + 6%!

LuckyTable: наша думка і відгук

LuckyTable ігровий фаст, з цікавим та оригінальним підходом до маркетингу. Заходимо на старті, особливо це стосується тих, хто підписаний на нас у Телеграмі.

Технічна частина:

 • Захист DDOS — COVER-DNS;
 • Ліцензійний скрипт — h-script;
 • Реєстратор домену — NameCheap;
 • SSL сертифікат COMODO

За проектом діє рефбек в 5% від суми вкладу. Заходимо в проект, але граємо з обережністю і помірними сумами, а також не забуваємо замовляти рефбек.

Пам’ятайте про ризики і не вкладайте кошти, які ви не можете дозволити собі втратити.

Новачок? Зверніть увагу на наступні навчальні статті:

 • Що таке хайп?
 • Як заробляти на хайпи?

З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима