MegaBonus до 16% від вкладу: BitXGroup і Crypteiro

348

Здрастуйте, партнери! Команда «Мисливців за Грошима» робить все можливе, щоб Ви заробляли з блогом як можна більше. Тому вирішили зробити приємний сюрприз по двом хорошим проектам з нашого портфеля:

  • Crypteiro
  • BitXGroup

Хто ще не в курсі проекти хороші і в них можна зірвати непоганий куш. Тарифні плани у них пристойно довгі, тому нами було прийнято рішення виділити MegaBonus, які в рази зменшить терміни виходу в безубиток.

Увага! Така акція триватиме всього 2 дні (з публікації анонсу до 23:59 01.02.2018). Сума вкладу тут буде мінімальна і по кожному з проектів буде поріг для входу.

Crypteiro — шикарний хайп-проект з прибутковістю 120% за 15 днів. З MegaBonus від вкладу чистий прибуток складе 33% замість звичайних 20%. Нагадуємо ще раз, що адміністрація тут Топова і ми сподіваємося пройти тут не один профітності коло.

BitXGroup — свіжа новинка старт якої відбувся 29.01.2018. Плани тут різноманітні, але ми рекомендуємо звернути увагу саме на перший. Нехай буде він на 50 днів, але зате прибуток нараховується кожен день. Відсоток доходу 3,5%. Непогано! Якщо підрахувати, то безубиток наступає на 28 днів. Але! З нашим MegaBonus в розмірі цілих 16% вихід в безубиток настане на 24 день. Іноді, 4 дні вирішують багато чого! І не варто забувати, що якщо проект відмотаєте цілий круг, то чистий прибуток складе 91%. Майже подвоєння!

Інвестувати в проекти можуть все! Не важливо, ви заходили в проект до цього чи ні! Головне, щоб реєстрація аккаунта проходила під нами. Для цього перейдіть на огляди і тільки там вже переходьте за посиланнями на проекти.

  • Ліміти шукайте в оглядах, таблиця для розрахунку підвищеного бонусу від внеску!

Таку плюшку, як MegaBonus ми робимо вперше! Сподіваємося, Ви не проигнорите даний пост і вичавте з нього максимум. Якщо піде на «Ура» й далі будемо таке робити по іншим проектам. Головне, щоб не увійшло в звичку.

Спасибі за Вашу увагу! Удачі Вам і максимального профіту з Мисливцями за Грошима!