NGCC: СКАМ 19.03.2018

400

Проект NGCC зупинив виплати! СКАМ 19.03.2018

Адміністрація повідомляє: шановні інвестори! На жаль, проект закривається. Ми зробили все можливе, щоб він жив як можна довше.
Маркетинг в проекті самі розумієте, складний, каса то поповнювалася, то зменшувалася.

Це нам не дозволяло купувати додаткову рекламу. Моніторинги не окупилися б, а блогери занадто дорогі. Спасибі всім тим, хто нас рекламував, ви зробили величезну роботу. Спасибі всім тим, хто писав відгуки та підтримував проект на форумі MMGP, в чаті, Вконтакті. Але, на жаль, дуже багато повиходили з проекту, отримавши прибуток.

Ні чого не допомогло, ні агітація блогерів, не пости вкладників, повернути великих гравців не вдалося.
Ми успішно приймали депозити і по 500$ за 1000$, виплачували відсоток.

Після того, як ми пройшли перше коло, в касі проекту було близько 10 000$До того часу, як ми пройшли 2 кола, в касі залишалося 2 000$
На даний момент в касі грошей просто не залишається, навіть на те, щоб нам окупити витрати на створення проекту.

Ми не скаржимося. Аж ніяк. Проект вийшов чудовий!
+40% чистого профіту за 1 день мало хто давав в історії хайп проектів. Але все колись закінчується.
Ми раді, що серед наших інвесторів є ті, хто отримали цей відсоток профіту. І шкодуємо, що є ті, хто втратив. Але так буває завжди, це хайп гри.

Сподіваємося, що наступного разу вам пощастить!

NGCC — свіжий фаст-проект з прибутковістю від 10% у годину протягом 12 годин (в підсумку, 120% за 12 годин). Маркетинг — жорсткий! За чутками, адмін тут досвідчений і раніше давав заробляти. Можете заходити в проект до 20$ (створити 4 депозиту за 5$). Більше ризикувати не варто!!!

Загальні показники:

 • Домен: ngcc.pw. Старт проекту: 18.03.2018.
 • Мінімальна сума на введення/виведення: 1$/0.1$.
 • ЕПС: Perfect Money, Advanced Cash, Payeer.
 • Партнерська програма: 1%.
 • Виплати: автоматичні (інстант).
 • Бонус від вкладу: 1% (наприклад, інвестуєте 20$ і ми як бонус відразу на гаманець відправимо вам 0.2$).
 • Наш внесок: 5$.

Коротка інформація по нашому внеску:

Незважаючи на хороший инстайд адміна, великою сумою ризикувати не стали і зайшли всього з одним депозитом на 5$. Подивимося, як відпрацює!

Скрін вкладу:

Важливо пам’ятати, що Блог Hunter-Money не спонукає Вас до відкриття депозиту тільки тому, що ми написали статтю про даному проекті. Ми оглядаємо HYIP проекти і ділимося інформацією про те куди вкладаємо гроші. Пам’ятайте, що інші дії та рішення Ви приймаєте самостійно.

Замовити бонус від внеску (1%)

Маркетинг (інвестиційні плани) NGCC

Важливо! Адміністрація повідомляє: для того щоб не піддавати систему небезпеки, спочатку проект буде працювати з планом START, максимальна сума депозиту 5$ (0.0005 Bitcoin), щоденно протягом дня ми будемо збільшувати максимальну суму і плавно відкривати плани STANDARD, DELUX, VIP. Слідкуйте за новинами проекту.

Характеристика інвестиційного плану, під яким ми зайшли в проект:

 • Назва: START;
 • Прибутковість: 120%;
 • Термін вкладу: 12 годин;
 • Виплати: інстант;
 • Мінімальна сума вкладу/максимальна: 1$/5$;
 • Чистий профіт: наприклад, якщо інвестувати 5$, то прибуток становитиме 1$ або 1.05$ якщо не забути замовити бонус від внеску, який становить 1%.

NGCC: наша думка і відгук

Проект свіжий, старт відбувся 18.03.2018 в 15:00. За чутками, адмін досвідчений біля керма, але от дизайн — хочеться кращого. Кольори ніякі, кабінет — дешевенький H-Script. Але працювати можна.

Зі старту був зроблений ліміт на максимальний внесок. Всього 5$. Питання? Навіщо робити ліміт, якщо інвестувати за планом можна нескінченно. Беремо, заливаємо на рахунок 100$ і відкриваємо собі спокійно 20 депозитів за 5$.

Не дивлячись на хороший інсайд адміна, заходимо до 20$ і сильно не заигрываемся! У заявці на бонус від вкладу, враховуємо загальну суму. І вам легше і нам))) Дякую за розуміння!

Пам’ятайте про ризики і не вкладайте кошти, які ви не можете дозволити собі втратити.

Новачок? Зверніть увагу на наступні навчальні статті:

 • Що таке хайп?
 • Як заробляти на хайпи?

З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима