Нові хайп проекти для заробітку в мережі

367

Привіт, шановний інвестор. Раді вітати на унікальному майданчику під назвою «Мисливці за Грошима».

Ми, як і Ви теж цікавимося інвестиціями в мережі. На особистому досвіді знаємо, що найбільше шансів заробити на хайпи це на його старті. Особливо якщо це высокодоходник або як їх ще називають «фаст».

У підсумку командою було прийнято рішення створити цю замітку де ми будемо розміщувати нові високоприбуткові хайп проекти в які самі інвестуємо і заробляємо.

Нові хайп проекти 2018 які платять

Кращі хайп проекти для заробітку
Огляд проекту:
Бонус від вкладу:

Lastno
– цікавий проект з плаваючою прибутковістю від 101 до 110% за 24 години. Розмір прибутку залежить від останньої цифри транзакції вашого депозиту! Наприклад: якщо ваш номер транзакції буде 595781108, ваш гарантований щоденний дохід становить 108% після 1 дня. 0 – джекпот, і ви отримаєте 110%!
Перейти до огляду 5 %

BRAXSO
– середньодохідний хайп-проект з прибутковістю від 3.5% на добу протягом 50 днів. Чистий профіт – 60% або 75% з нашим бонусом!
Перейти до огляду 15 %

Підсумуємо

Шановний партнер, вищезазначені проекти просто ідеальні для вкладень. З ними є всі шанси отримати заповітну прибуток. Рекомендуємо додатково підписатися на наш Telegram-канал і Push-розсилку, в тому випадки, якщо у Вас немає можливості кожен день заходити на блог і в той же час є бажання бути в курсі виходу нових хайп проектів.

Telegram – мега річ для інвесторів. Всі найсвіжіші новини під рукою. Оповіщення приходять на мобільний телефон і ПК. Що ще може бути краще. З приводу Push, то пояснювати не буду, напевно, ви в курсі, що це повідомлення на робочий стіл.

Крім цього, окремо хочу сказати про таку штуку, як бонус від вкладу. Не забувайте його замовляти! З ним Ваша прибуток істотно збільшиться. Заявки можна подавати на оглядах проектів.

Всім дякую за увагу! Удачі Вам і максимального профіту з командою Мисливців за Грошима.