Новини бізнесу та інвестицій україни

9-10-2021

 

У дитячому технопарку “вертикальний зліт «відкриється» школа керуючих” для талановитої молоді. Повний курс навчання займе дев’ять тижнів. В освітню програму входять знайомство з основами побудови бізнесу та стажування в одній з 25 великих столичних компаній. Навчання буде безкоштовним. Хочемо почитати про новини бізнесу на сайті , тут найкращі та приємні новини .

1. Кращим випускникам запропонують постійну роботу. З неповнолітніми переможцями можуть укласти відкладений договір, який дозволить отримати місце через кілька років. Або вони приступлять до роботи за згодою батьків.

“для участі в програмі будуть відібрані 200 претендентів. У процесі навчання хлопці отримають актуальні знання, відповідні останнім тенденціям в менеджменті, і зможуть застосувати їх на практиці під час стажування», — повідомив керівник департаменту підприємництва та інноваційного розвитку міста москви олексій фурсін.

Курс навчання в школі розбитий на сім тематичних блоків. Учнів познайомлять з основними стратегіями побудови успішних компаній, навчать правильно управляти фінансами і оцінювати життєздатність бізнес-моделей, розкажуть, як підібрати персонал і грамотно «упакувати» свій бізнес.