Один з кращих проектів цього літа! + страховка в 500$

379

Доброго часу доби, команда! Хочемо нагадати про проект, який вже 37 днів на блозі і все це приносить прибуток. Barrel Company — один з кращих, а може, й кращий проект цього літа. Він постійно розвивається і ми, в свою чергу, платили все це час підвищений рефбек на всі внески до 50$ і 100% рефбек для вкладів на більші суми.

За час перебування Barrel Company на блозі можна було вже заробити до 50% чистого прибутку. Зараз ми вже відбили 56% від депозиту на другому колі.

Що стосується наших досягнень, то оборот команди наблизилися до позначки в 10000$. Якщо бути точними, то оборот на час написання даної статті становить 8823$. Ми вдячні всім партнерам, які заробляють разом з нами!

Давайте нагадаємо, як виглядає оптимальний план, за яким ми працюємо і рекомендуємо для інвестицій:

  • Прибутковість: 7% на добу по робочих днях;
  • Термін вкладу: 20 робочих днів;
  • Виплати: Ручні (до 48 годин);
  • Мінімальна сума вкладу/максимальна: 10$/1 000$;
  • Чистий профіт: наприклад, якщо інвестувати 50$, то чистий прибуток складе 20$ або 25$, якщо не забути замовити підвищений бонус від внеску, який становить 10% від суми вкладу.

Незважаючи на ручні виплати і регламент 48 годин, гроші виплачуються протягом години, а іноді прилітаю за пару хвилин.

Крім цього, адміністрація проект весь час проводить різні акції, працює баунті-програма, яка дозволяє заробляти додаткові гроші активним користувачам, сайт проекту вже успішно переведений на безліч мов, серед яких: Іспанська, Французька, Китайська, Арабська, В’єтнамська, Португальська, Хінді. Підключаються нові платіжні системи.

Але на цьому адміністрація Barrel Company вирішила не зупинятися і виділила нашим партнерам гроші для страховки, які будуть виплачені в незалежності від того, як надалі відпрацює проект! Тепер згорає страховий фонд за проектом Barrel Company складає 500$.

З повагою, Мисливці за Грошима