Партнерська програма сайту знайомств і заробіток на ній

603

Здрастуйте, дорогі читачі блогу web-zarabotok.info.

Сьогодні ми поговоримо непросто про партнерській програмі сайту знайомств, як можна було б вирішити з назви статті, а про реальну можливість організувати для себе високоприбутковий бізнес у Всесвітній павутині.

Таку можливість нам люб’язно надає партнерська програма сайту знайомств — MyLove.Ru, яка крім того, що буде виплачувати від 50 до 70% комісійних, з кожного приведеного вами користувача, але ще й допоможе створити власний сайт знайомств. Вам буде дозволено змінювати дизайн сайту, так як вам захочеться, тим самим створивши щось унікальне.

Ви повинні розуміти, що MyLove це якийсь фейк і ви не будете займатися обманом. Ви будете пропонувати людям реальний сервіс, на якому користувачі вже спілкуються, шукають другі половинки і просто проводять вільний час.

Також не варто, сподівається на швидкий дохід. Тут все побудовано в розрахунку на довгострокову перспективу. Бізнес, який ви будуєте, буде приносити вам поступово зростаючий пасивний дохід, так як люди, яких ви наводите, будуть користуватися сервісом не один рік, і весь цей час ви будете отримувати гроші.

У вас повинен був дозріти питання, як саме формується моя прибуток? Справа в тому, що на сайті знайомств є список платних функцій, яких потребують користувачі. Зрозуміло, чим частіше запрошені вами люди будуть використовувати ці функції, тим вище буде ваш дохід.

Заробіток на сайті знайомств

Для того, щоб почати заробляти треба зареєструватися як партнер. Тут все стандартно. Треба ввести адресу робочої електронної пошти, на яку прийде лист із вашим паролем.

Далі додаємо доменне ім’я. Для цього авторізуємось, заходимо в розділ «Сайти» і тиснемо кнопку «Додати сайт». У що з’явилася рядок вписуємо ваш домен (дивіться скрін нижче).

Наступним кроком вже будуть різноманітні налаштування сайту: дизайн, тарифи, меню і т. д.

Приємно, що не треба думати про хостинг і підтримці сайту. Всім цим займуться люди з MyLove. Крім того, на сайті ви можете розміщувати свою рекламу, що дозволить збільшити прибуток.

А ось для збільшення трафіку користувачів з пошукових систем, вам дозволено вести розділ зі статтями. Завдяки цьому, у вас з’являється ще одна можливість заробити. Ви можете продавати посилання на сторінках цих статтею.

Можливий варіант, що у вас вже є майданчик і ви хочете використовувати для запрошення рефералів саме її, а не створювати новий сайт. В такому випадку, вам варто скористатися наступними промо-матеріалами: реферальными посиланнями, банерами, тизерами і т. д.

Крім всього вище перерахованого є ще можливість заробляти на запрошенні нових партнерів. Ви будете отримувати 10% від їх прибутку. Теж вельми непоганий спосіб збільшити свій дохід.

Висновок засобів

Гроші ви будете отримувати автоматично раз на тиждень на електронний гаманець платіжної системи WebMoney. Мінімальна сума на виведення становить 300 рублів.

Партнерська програма сайту знайомств MyLove.Ru це реальний шанс обзавестися пасивним доходом і з часом звільниться з ненависної роботи. Сам собі начальник, ніяких понеділків і будильників. Ось яким може бути ваше майбутнє. Головне, мати бажання і трохи терпіння.

На цьому у мене все. Підписуйтесь на оновлення блогу, адже попереду ще багато корисної інформації. Удачі і великих доходів.

Той, хто хоче бачити результати своєї праці негайно, повинен йти в шевці.

Альберт Ейнштейн.

З повагою, Юнак Давид.
0