Правила прийому б\у виробів і брухту золота

10-30-2020

Прийом і скупка виробів здійснюються тільки щодо громадян, які досягли віку 18 років і мають паспорт – за його реквізитами буде укладатися договір. Незважаючи на стан золотих виробів та інших драг металів, виробляється ретельна перевірка. Ювелірні прикраси без проби і лом золота проходять спеціальну експертизу в Ломбарді «КIТ Груп». Перевірці підлягає лом технічного і побутового золота.

В експертному висновку буде вказана сума, на яку ви можете розраховувати. Залежно від вироби, ціна за грам може бути різною. Вироби з білого золота оцінюються вище виробів 585 проби. Здати зламані золоті прикраси можна за комерційною ціною за грам. Оформлення угоди при скупці золота передає права на повне розпорядження нового власника і оскаржити його буде вже не можна. Але при бажанні ви можете викупити його.

Не всі вироби можуть бути прийняті при спробі отримання позики або здачі в скупку драг металів. До заборонених відносяться: самородки, афіноване золото, сплави, напівфабрикати, сировину до промислової продукції, ордена і медалі, не підтверджені посвідченням власника.