Просування в соціальних мережах — огляд сервісу SocLike

683

Здрастуйте, дорогі читачі.

Як ви вже, напевно, зрозуміли з назви статті, сьогодні ми знову будемо говорити про соціальних мережах, без яких тепер важко уявити своє життя. Мільйони людей у всьому світі проводять, щонайменше, кілька годин спілкуючись і переглядаючи стрічку в популярних соц. мережах. У зв’язку з цим SMM просування є дієвим і пріоритетним інструментом для розвитку будь-якої сучасної компанії або бренду. Просування бізнесу в соціальних мережах дозволяє досягти таких цілей, як: збільшення продажів, впізнаваності бренду, стимулювання повторних продажів, отримання зворотного зв’язку від вже існуючих клієнтів. Також важливим фактором є можливість формувати бази потенційних клієнтів, постійно вести діалог з цільовою аудиторією і надавати їй миттєву підтримку.

Беручи до уваги все вищесказане мною неважко здогадатися, що в інтернеті сервісів, які пропонують свої послуги розкрутки в соц. мережах, м’яко кажучи, в достатку. Але це і не дивно, враховуючи попит. Проблема в тому, щоб знайти фахівців, які безпечними способами і, головне, по помірних цінах (не у всіх є величезний стартовий капітал) просунуть вас в соц. мережах. Саме тому я хочу познайомити вас з сервісом — SocLike.

Просування в соціальних мережах

Реєстрація

Сервіс SocLike займається розкруткою облікових записів і груп у всіх популярних соц. мережах (Вконтакте, Facebook, Twitter, Однокласниках, Instagram). На момент написання статті доступні наступні послуги: накрутка лайків, репостов, залучення живих передплатників, фоловерів, друзів і т. д.

Крім цього, проект займається ще і просуванням відео на YouTube. Ви можете збільшити перегляди, лайки і коментарі під відео, збільшити кількість передплатників або вивести кліп в ТОП. І все це за цілком стерпних цінах.

Для того щоб почати працювати з сервісом, треба в першу чергу пройти реєстрацію. Для цього заповнюємо невелику форму, після чого заходимо на електронну пошту. На неї має прийти лист з підтвердження реєстрації.

Далі залишається тільки вибрати послугу, оформити замовлення і оплатити його. Повірте, тут ви впораєтеся і без моєї допомоги, так як на сайті сервісу SocLike все інтуїтивно зрозуміло, навіть дитина зможе розібратися. Саме тому я вирішив не описувати весь процес. Замість цього, я б хотів звернути вашу увагу на партнерську програму (у нас же все-таки блог про заробіток в інтернеті ).

Партнерська програма

Якщо ви будете рекомендувати послуги проекту SocLike по розкрутці в соціальних мережах, то зможете непогано заробити. За правилами партнерської програми ви будете отримувати 20% з кожного замовлення, який зробить запрошений вами клієнт і 5% з замовлень людей, яких запросили на проект ваші реферали.

Реферальні відрахування будуть залежати від суми замовлення, запрошеного вами користувача. Ось схема, за якою вираховується ваш заробіток.

Свою реферальне посилання і всі інші промо-матеріали ви знайдете у розділі «Реф. інструменти».

Введення/Виведення коштів

SocLike працює тільки з найпопулярнішими платіжними системами.

Що стосується введення коштів, то ніяких обмежень немає. При виведенні ж є мінімальна сума, яку ви повинні набрати — 500 рублів.

Ось в принципі і все, що я хотів вам розповісти. Ви Будете просуватися в соціальних мережах за допомогою SocLike або заробляти гроші, використовуючи партнерську програму, в будь-якому випадку удачі і великих доходів!

З повагою, Юнак Давид.
2