Реальний проект для заробітку в інтернеті — SuperKopilka

424

Всім привіт! На зв’язку автор блогу Могиш Іван і сьогодні я поділюся з вами враженнями, які він отримав, працюючи з дуже якісним і реальним проектом для заробітку в інтернеті — SuperKopilka. По правді кажучи, це не перша наша стаття присвячена даного проекту. У цьому немає нічого дивного, так як «СуперКопилка» працює вже четвертий рік і радує нас стабільними щотижневими виплатами.

За весь час плідної роботи у нас не виникло жодних проблем, швидше, навпаки, проект нам все більше і більше подобатися за рахунок щоденних оновлень, тижневих звітів і, звичайно ж, цікавих конкурсів.

Якщо ви шукайте реальний проект для заробітку в інтернеті, то SuperKopilka — якраз таким і є. Тут ви повернете всі вкладені кошти і при цьому заробите приємний бонус (відсоток) до нарахування. Який саме відсоток, буде залежати від вибору програми накопичень. Але про це трохи пізніше…

SuperKopilka — реальний проект для заробітку в інтернеті

Щоб повністю розвіяти вашу недовіру, а я знаю що воно у вас ще є, погляньте, чому «СуперКопилка» є кращим інвестиційним проектом блогу:

 • Кращі програми для інвестування. Маркетинг настільки продуманий, що маючи в кишені всього 10$ можна почати непогано заробляти.
 • Приємний бонус при реєстрації нового учасника компанії. Тобто, «СуперКопилка» дає можливість заробляти гроші без вкладень. Як на мене, то дуже крута ідея, особливо для новачків інвесторів.
 • Стабільність роботи (4 роки). Жоден інвестиційний проект не може похвалитися таким досягненням. Часто проект такого плану тримається на плаву місяць, а тут 195 тижнів. Божевільні цифри.
 • Своєчасні і безпечні виплати. При першому виведенні грошей з проекту, з вами обов’язково зв’яжеться консультант, щоб підтвердити дію. Захист коштів на висоті.
 • Щотижневі звіти. Не знаю як для вас, але для мене такі звіти дуже важливі. З ним я відразу можу сказати, розвивається проект чи ні. Для досвідчених інвесторів плюшка дуже корисна.
 • В принципі про всі переваги проекту можна написати цілу книгу, тому буде краще, якщо ви самі зареєструйтесь і все перевірити на практиці.

Про переваги проекту. Сподіваюся, тепер ви точно вирішили для себе, що проектом можна довіритися. Перейдіть по цьому посиланню щоб зареєструватися і зробити внесок.

Програми взаємного фінансування

Пам’ятаєте в перевагах проекту я писав про дуже крутому маркетингу. Хочу зупинитися на ньому більш докладно…

Своїм інвесторам SuperKopilka пропонує три програми накопичення:

 • Мета;
 • Депозит;
 • Рантьє.
 • Не буду розписувати окремо кожну з програм, так як на блозі вже є ціла стаття про це. Прикреплю лише посилання на статтю. Давид (співавтор блогу) все в дрібницях розібрав і навіть прикріпив відео. Впевнений, надана інформація вам сподобається.

  Я, в свою чергу, краще розповім вам про нашому інвестиційним портфелі. Всі вищесказані слова підтверджу на практиці.

  Значить, так, ми інвестували в проект 300$ і запустили накопичення за програмою «рантьє». Що з цього вийшло в результаті:

  Сума вкладу — 300$

  Термін програми — на 42 тижні

  Виплати — з 1 тижня

  Пасивний дохід (у відсотках) — 16% в місяць

  Пасивний дохід (в грошах) — 48$ у місяць

  Сума тижневої виплати — 11.14$

  Загальна сума — 469.68$ (169.68$ — чистий прибуток)

  Виходить, що 27 тижнів піде на повернення інвестованих коштів, а 15 тижнів на чистий прибуток.

  Зараз ми знаходимося на 20 тижні і успішно повернули частину вкладених коштів. Прикріплюю скрін нашої останньої виплати:

  Але це ще не все. Коли ми зареєструвалися в проекті, то нам на рахунок зачисли +50$ в якості бонусу. Ця акція діє й зараз, тому не зволікайте з реєстрацією.

  Ці 50$ ми також закинули на програму накопичень, так як вивести їх відразу не можна. Та й який тоді був від них толк. Все аналогічно до першого портфелю, ті ж терміни і такий же відсоток.

  Зараз у нас всього 2 програми, але надалі створимо ще. Вирішили інвестувати в проект рекордну для нас суму у розмірі 500$. Отпишемся сюди, як все буде готово. Програму для тіста виберемо іншу. Загалом, чекайте оновлень…

  Підсумуємо

  Якщо ви ще шукайте реальний проект для заробітку в інтернеті, то час зупиниться саме на СуперКопилке. Тут ви гарантовано повернете свої вкладення і в підсумку залишитеся ще й в плюсі. Наше портфоліо, цього всього доказ. Не буду говорити в сотий раз про переваги проекту, моя думка ви знаєте. Сподіваюся, ви прислухаєтеся до нього і почнете заробляти прямо зараз.

  Якщо адміністрація проекту, читає цей пост, а вона читає… Хочу ще висловити свою думку з приводу доробок:

  • Перше і найголовніше, додайте більше платіжних систем. Такі ПС, як Webmoney і Ківі просто зобов’язані бути в загальному списку.
  • Друге, приберіть комісії. Для деяких платіжних систем 3% – це забагато.
  • Ну і в третіх, збільшити відсоток партнерських відрахувань для другого рівня. Як по мені, 2% замало. Партнери будуть вам дуже вдячні.

  Ось вся інформація на сьогодні. Думаю, що у вас з’явилася їжа для роздумів, але не варто затягувати з рішенням, поспішіть і почніть отримувати пасивну прибуток вже сьогодні!

  P. S. днями, СуперКопилка в своїх новинах анонсувала вихід нової книги про гроші. Книга називається «Технологія створення грошей». Рекомендую прочитати.

  Всім дякую за увагу! Удачі вам! До зустрічей на сторінках блогу Web-zarabotok.info

  З повагою, Іван Могиш
  9