Реєстрація Payeer гаманця: актуальна покрокова інструкція

566

Здрастуйте, дорогі читачі. Кожен користувач Всесвітньої павутини бажає заробляти на ній гроші, повинен мати у своєму розпорядженні електронні гаманці в різних платіжних системах. Адже кожен проект в інтернет, з яким Ви будемо співпрацювати, може виплачувати гроші на ту чи іншу електронну платіжну систему.

Тому не варто обмежуватися створенням гаманця тільки в одній системі, адже це може сильно нашкодити вашій продуктивності під час отримання прибутку в мережі.

Зрозуміло, є системи, які користуються популярністю і зустрічаються частіше, ніж інші. Саме такою є платіжна система Payeer. Реєстрація Payeer гаманця буде темою сьогоднішньої статті. Запевняю Вас, що процес реєстрації нескладний і займе всього кілька хвилин.

Реєстрація Payeer гаманця

Вбиваємо в адресний рядок — https://payeer.com/ru/. Ви потрапляєте на головну сторінку офіційного сайту платіжної системи Payeer. Для початку реєстрації, треба натиснути на зелену кнопку «Створити гаманець», яка знаходиться в самому центрі.

Після чого нас попросять ввести адресу електронної пошти, код безпеки і поставити галочку на знак згоди з правилами системи.

Важливий нюанс: треба вводити в рядок адресу робочої електронної пошти, адже після натискання на кнопку «Продовжити» вам на пошту прийде лист з кодом підтвердження реєстрації.

Заповнили всі? Тиснемо кнопку «Продовжити». Наступне, що ми робимо, так це заходимо на зазначену раніше пошту і копіюємо з щойно одержаного листа код активації. Повертаємося на сторінку реєстрації і вводимо код у відповідне поле.

Тиснемо кнопку «Підтвердити», і рухаємося далі.

Завершальна стадія реєстрації «Установка пароля». Ми можемо скористатися паролем, запропонованих системою або придумати власний, тут вже як вам завгодно. Те ж саме стосується секретного слова та імені облікового запису.

Заповнюємо форму і тиснемо кнопку «Далі».

Реєстрація Payeer гаманця на цьому закінчується. Прийміть мої вітання, ви тільки що купили гаманцем в платіжній системі Payeer.

Залишилося тільки зберегти всі дані для входу, записати на папірець або якось по-іншому це зробити. Дані повинні були з’явитися перед вами на екрані, якщо цього не сталося чи ви забули їх записати, то не хвилюйтеся. На пошту, вказану при реєстрації, надіслано лист з логіном, паролем та іншими важливими даними.

Гаманцем ми обзавелися, саме час подумати, як наповнити його грошима. Вирішення цієї проблеми, ви знайдете в іншої моєї статті — Заробіток Payeer в інтернеті. Тут лише перевірені способи і проекти, на яких ми заробляємо самі.

А у мене на цьому все. Сподіваюся, стаття була Вам корисною. Удачі!

З повагою, Юнак Давид.
1