Sarafanka.com — додатковий заробіток у вільний час

582

Здрастуйте, дорогі друзі.

Додатковий заробіток у вільний час, який не вимагає від вас наявності особливих умінь або досвіду є досить актуальною темою, адже часи нині непрості. Проблема тільки в тому, де знайти додатковий заробіток. Зрозуміло, можна щось пошукати в офлайні, але так як у нас блог про заробіток в мережі, то я сьогодні в статті хотів би познайомити вас з сервісом, який пропонує гроші за виконання простих завдань в інтернеті.

СКАМ! ПРОЕКТ НЕ ПЛАТИТЬ!

Sarafanka.com — це старий і зарекомендував себе тільки з кращого боку бренд. Проект зводить разом виконавців, які заробляють на виконання нескладних доручень і рекламодавців, які потребують виконавців для своїх завдань. На Сарафанке працює понад 1 млн. людей з понад 50 країн світу, які отримали виплати вже на суму 300 млн доларів. Непогані цифри, правда?

Але на мою суб’єктивну думку, як виконавця, головними плюсами сервісу Сарафанка є: найвища оплата в Рунеті за виконання одного завдання і велика кількість цих самих завдань. Так як, саме брак завдань найчастіше стає каменем спотикання, який заважає нам працювати і заробляти на подібних проектах.

Як же Сарафанке вдалося вирішити цю проблему? Секрет полягає в схемі роботи проекту.

Давайте трохи докладніше про це.

Виконавець купуйте один з доступних тарифних планів (дивіться скрін нижче).

Частину грошей з вартості тарифного плану іде на покупку реклами для пошуку рекламодавців, на оплату роботи менеджерів і партнерів, а також на операційні витрати. Крім цього, 20% йде в кишеню компанії, як її прибутку.

Після цього вам надаються для виконання завдання, оплата, за які буде непросто компенсувати витрати, але і дозволить непогано заробити.

Ця схема називається Рrepaid Subscription і нагадує мені агентство з пошуку роботи. Sarafanka, як би надає вам послуги з пошуку замовлень від рекламодавців. Купівля тарифного плану в цьому випадки є оплатою послуги.

Такі тарифні плани, як «TRIAL» і «HALF-SIZE» (дивіться таблицю вище) створені для того, щоб ви якомога краще розібралися з механікою роботи біржі Sarafanka, тому купити ці тарифи можна тільки один раз.

Додатковий заробіток у вільний час вдома

Для того щоб почати працювати, треба в першу чергу пройти процес реєстрації. Для цього заповнюємо нескладну форму (дивіться скрін нижче). Після чого заходимо на зазначену в реєстрації електронну пошту, на неї має прийти лист з посиланням, по якій треба перейти для підтвердження реєстрації.

Після цього бажано заповнити особисті дані і верифікувати обліковий запис, якщо ви, звичайно, хочете отримувати більше завдань і за кращою ціною.

До речі, що стосується завдань, то як тільки підтвердите реєстрацію, у ваше розпорядження надійдуть завдання на загальну суму в 5 доларів, для того щоб ви змогли випробувати сервіс і, можливо, заробити свої перші гроші у Всесвітній павутині.

Як бачите, завдання нескладні в основному вони стосуються соціальних мереж. Як їх виконувати? Все дуже просто. Вибираєте будь-яке завдання і тисніть напроти нього кнопочку «Виконати». Після цього уважно читаєте опис, та які дані треба вказати, для підтвердження виконання завдання.

В моєму випадки треба вступити в групу в соц. мережі Facebook і надати скрін де видно, що я дійсно перебуваю в цій групі. Робив я завдання, не поспішаючи і витратив на всі дії близько 2-3 хвилин.

Після виконання всіх наданих завдань, доведеться купувати тарифний план, так як нові завдання надходити не будуть.

Додатковий заробіток без вкладень

На Sarafanka.com вас чекає додатковий заробіток без вкладень у вигляді партнерської програми, яка має 5-рівнів. Запрошуючи користувачів на проект через свою реф. посилання, ви будете отримувати % від вартості тарифного плану та відсоток від прибутку проекту.

Не треба довго рахувати, щоб зрозуміти — сколотивши навіть невелику реферальну мережу, можна придбати непоганий і, головне, постійним пасивним доходом. Свою партнерську (реферальне посилання, можна знайти в розділі «Партнерська програма».

Введення/Виведення коштів

Проект працює з таким платіжними системами, як WebMoney, ” Яндекс.Гроші і Visa/MasterCard. Саме з їх допомогою ви можете оплатити тарифний план або вивести чесно зароблені гроші. Також для виведення коштів треба буде набрати мінімальну суму, яка складає 15$.

В принципі це все, що я хотів вам сьогодні розповісти. Більше інформації ви знайдете на сайті компанії або можете залишати запитання у коментарях під цією статтею, я з радістю Вам відповім.

Навіть самий забобонний не відмовиться від тринадцятої зарплати.

Яніна Ипохорская.

З повагою, Юнак Давид.
13