Що таке бінарні опціони?

520

Бінарні опціони (також їх називають цифрові опціони або опціони з фіксованим прибутком) є простим способом торгівлі на цінових коливаннях у великому діапазоні фінансових ринків. Бінарні опціони відрізняються по прибутковості, затрат, ризиків, структурі ліквідності та інвестиційному процесу від традиційних (ванільних) опціонів.
Рекомендуємо почитати про Рейтинг брокеров бинарных опционов

З бінарними опціонами Up/Down трейдер визначає піде базова ціна вгору або вниз, коли контракт закінчується, і потім визначає ціну на початку контракту.

Двійкові параметри Touch – це бінарні опціони на валютні пари FX з двома цінами виконання, встановленими на рівні відкритої ціни опціону. При оформленні ордера клієнт визначає рівень цільової ціни (яка є ціною виконання, що дозволяє опціоном закінчитися з прибутком, тобто in-the-money) і тривалість контракту. У той же час система автоматично встановлює другий рівень цільової ціни (який являє собою ціну виконання, з-за якої опціон закінчується із збитком, тобто ОТМ) з іншого боку поточної ціни інструменту і на тій же відстані від неї.

Трейдери мають можливість автоматизувати частину своєї бінарної торгової діяльності, використовуючи спеціальну функціональність-пов’язані опціонні контракти.