Що таке хайп: інструкція для новачків

392

У цій замітці ми розберемо головне питання інвестування в інтернеті «Що таке хайп (HYIP) проект?» + поради успішного хайпи від команди «Мисливців за Грошима».

Протягом останнього часу, я неодноразово повертався до теми, що таке хайп в інтернеті, і за яким принципом вибираються оптимальні інвестиційні програми. Зараз настав час розібратися з нюансами інтернет-інвестування у високоприбуткові проекти. Також нам належить розібратися з виникаючими ризиками і розкриваються можливості для хорошого заробітку.

Що таке хайп в інтернеті і його види

Вкладення власних капіталів в хайпи можна назвати прогресивним, і в теж час надзвичайно ризикованим. На питання необізнаного користувача, що таке хайп проект в інтернеті можна спокійно відповісти — це звичайна фінансова піраміда. У процесі життєдіяльності відбувається перетікання грошей з кишені вкладника, який приєднався до інвестицій на пізніх термінах, в гаманець учасника проекту, що вклав гроші раніше.

Заробляти чималі гроші на інвестування хайп-проектів цілком реально – досить знати і дотримуватися певних правил. Знання закономірностей і систематизація розміщення вкладень допоможе мінімізувати можливі ризики від участі в проекті. Тут допоможуть три складових фундаменту успішного інвестування в хайп – точний розрахунок, спостереження і обережність.

Розбираючись, що таке хайп в інтернеті, можна виділити три його різновиди:

 • Низькодохідні, обіцяє одержання прибутку 6-10%.
 • Середньодохідний з прибутком 7-50% щомісяця.
 • Високоприбутковий з прибутком від 51% і вище.

Кожен вид хайпи має власний термін «життя» і набір ризиків для інвестування. Однак, правила вибору певного проекту і правильного розміщення своїх грошей однакові для всіх:

 • Раціональність інвестування в хайп-проект. Ніхто не захищений від ризику негативного результату в хайпи, і я рекомендую вкладати суму, яку можна безболісно втратити.
 • Недовірливість до красивим обіцянкам. Більшість пропозицій інвестування від шахраїв виглядають більш ніж привабливо. Розміщення коштів в першій-ліпшій інвестиційною програмою, значно збільшується ризик їх втрати.
 • Моніторинг. Для успішного розміщення грошей потрібно зібрати масу необхідної інформації про вибраний хайпи, проаналізувати отримані відомості і переконатися в мінімальному ризику вкладень.
 • Розподіл вкладень. Мені доводилося втрачати вкладені в хайп кошти. Не можна інвестувати в один проект всю наявну готівку – при розпаді піраміди ви втратите всі гроші.
 • Вам слід розуміти власну відповідальність – ніхто не примушує інвестувати в хайпи. Отриманий дохід, як і можлива втрата коштів. Є результатом тільки ваших дій.

  Етапи розвитку хайпів

  Отримавши розуміння, що таке hyip і основні принципи інвестування, давайте розберемося з основними етапами життя інвестиційної програми. Для створення приносить прибуток стратегії участі в проекті, потрібно розібратися з основними етапами його розвитку:

  • Розкрутка. Початковий етап розвитку інвестиційного проекту, вимагає витрачання коштів адміністратором. Йому доводиться вкладатися у створення власного порталу з оригінальним оформленням, провести рекламну кампанію.
  • Зростання. На даному етапі з’являються перші інвестори. У прагненні отримувати реферальное винагороду вони залучають нових вкладників. Хайп швидко набирає аудиторію і переходить на наступний рівень розвитку.
  • Насиченість. Проект стабільно нараховує відсотки вкладникам, що формує позитивне ставлення до нього. Число інвесторів стрімко збільшується і зростає приплив додаткових коштів.
  • Спад. Характеризується зменшенням припливу нових інвесторів і зниженням грошей, що надходять. На цьому етапі висока імовірність закриття проекту і втрати інвестицій.

  Мені доводилося входити в хайп на різних етапах, але ідеальним початком інвестування в проект я вважаю стадію розкрутки. Найкращим часом для виведення прибутку і вкладених грошей однозначно вважається етап насиченості. Для досягнення позитивного результату в хайп-інвестиції, вкладнику потрібно навчитися визначати стадію розвитку проекту.

  Головні правила хайп вкладень

  Незважаючи на те що хайп-проекти розвиваються сегментом інтернет-інвестування, у даного напрямку вже є велике число прихильників. Вони давно розібралися, що таке хайп проект і охоче діляться власним досвідом отримання пасивного доходу:

  • Грамотне розподіл вкладеного капіталу за перспективним хайпи. Розміщення грошей в одному проекті з великою ймовірністю призведе до збитків.
  • Робота з пропонованих проектом «партнерках» стабільно приносить прибуток.
  • Забезпечення збереження паролів і номерів електронних гаманців розрахунків забезпечить збереження розміщених коштів.
  • Хайп, що пропонує надприбутки при мінімумі вкладень, на 100% є шахрайським порталом.
  • Новачкові не обійтися без регулярного спілкування на спеціалізованих форумах. У мережі постійно публікується інформація про нові хайп-проетах та ефективності інвестування в них.

  Отримавши комплексні знання, що таке хайп проект, і розібравшись з особливостями інвестування в подібні програми, можна почати стабільно отримувати хороші дивіденди і повністю змінити власне життя.

  На цьому поки все. Всім велике спасибі за увагу! Якщо сподобалася стаття, то підпишіться на наш Telegram-канал. Пам’ятайте, тільки там найсвіжіша інформація з світу інвестицій в інтернеті.

  З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима