Статуси інвестиційних проектів при розміщенні на блозі

362

Доброго часу доби, команда. Якщо Ви не перший день на блозі, то в курсі, що за розміщення інвестиційного проекту ми присвоюємо йому статус «Розміщений на умовах лістингу» і «Розміщений, як особистий вибір Мисливців».

Кожен з статусів, має своє значення, плюси, мінуси і в даній статті ми їх розберемо, щоб все було чітко розписано, щоб уникнути зайвих питань. Почнемо!

Проект зі статусом «Розміщений на умовах лістингу»

З назви можна здогадатися, що це проект, за розміщення якої на блозі нам заплатили гроші. Це ні в якому разі не принижує його гідності, а навпаки обіцяє нашій команді вагомі плюси:

  • Частину отриманих грошей ми витратимо на підвищений рефбек. Ми, взагалі, позиціонуємо себе, як рефбековый блог і намагаємося завжди платити своїм партнерам максимально можливий рефбек.
  • У випадки быстроскама буде вироблена страховка. Що значить быстроскам? Якщо партнери зайшли в проект, а він закрився і не дав нікому заробити. Додам від себе, що навіть коли проект дасть профіт, але роботу не можна назвати задовільною, то ми намагаємося покрити збиток наших партнерів.
  • Також для більшої довіри, адміни іноді зі старту виділяють гроші на страховку для наших партнерів. Якщо таке трапиться, то ми повідомимо про це. Гроші підуть на покриття збитків партнерів незалежно від того, як проект відпрацює!

Проект зі статусом «Розміщений, як особистий вибір Мисливців»

Тут також з назви можна здогадатися, що це проект, за розміщення якої нам не заплатили, а значить він привернув нашу увагу з інших причин: є інсайд про адміністрації, добре технічно підготовлений і грамотно побудовані інвестиційні плани, грамотна закупівля реклами і т. д.

Так як гроші ми не отримали, то і плюшки будуть не настільки смачні:

  • Підвищеного бонусу не буде! Але Ви завжди можете розраховувати на 100% рефбек, тобто всі гроші, які нам за Ваш внесок нараховувати у проекті, будуть повною мірою Вам повернені! У будь-якому випадки, при співпраці з нами профіт буде куди більше.
  • Страховка не буде вироблена навіть при быстроскаме! Так як гроші нам адміністрація не платила і з рефбеков ми собі нічого не залишаємо, то і грошей для страховки просто нізвідки взятися.

На цьому, друзі, поки що все.

З повагою, Мисливці за Грошима