Страховка хайпів: що це і як працює?

420

Що таке страховка хайпів? Як вона працює на блозі «Мисливців за Грошима»?

Страховка або захист вкладів — повернення втрачених коштів партнера (інвестора) у зв’язку з закриттям (скамом) інвестиційного проекту.

Подібну пропозицію працює не для всіх проектів. Уважно читайте огляди, в них ми вказуємо є страховка чи ні, а також суму страховки. Гроші на страховку може виділити адмін проекту або ми дістаємо гроші з власної кишені, що, до речі, буває досить часто.

Умови отримання страховки:

  • Обов’язково треба бути нашим партнером (рефералом).
  • Замовляли бонус від вкладу — можете пред’явити свої права на страховку. В іншому випадку — на страховку не претендуєте. Щоб отримати страховку за всіма вкладами, треба по кожному окремо вкладом замовляти бонус. Якщо за яким-небудь вкладом не було замовлено бонус, страховка по ньому виплачуватися не буде.
  • Ще один важливий момент — треба в обов’язковому порядку залишати коментар про виплату бонусу. Робиться це під статтею (оглядом) цього самого проекту, за яким вам було виплачено бонус.

Є у нас ще один особливий вид страховки — 100% страховка.

100% страховка хайпів (HYIP) від «Мисливців за Грошима»

Як вона працює? Давайте розглянемо на прикладі.

Отже, у нас оголошена 100% страховка для проекту Bitmanager і страховий фонд становить 100$. Щоб під неї потрапити, Вам потрібно зробити депозит на 20$ і відписатися про це в коментарях. Все інше за нами!

А далі все дуже просто, ви зайняли місце, увійшли в проект з депозитом в 20$. Надії не виправдалися і хайп закрився в той же день, або пізніше, неважливо, суть у тому, що ви зазнали збитків. Тоді просто подаєте нам заявку на відшкодування і отримуєте всі 100% (в нашому випадки 20$) ну або менше, якщо встигли дещо вивести. Головне, що на всі 100% можете бути впевнений, що в мінусі точно не будете.

Якщо ж депозит буде перевищувати заявлену суму (в прикладі вище вона становила 20$), то він не буде підлягати 100% страховці.

Як отримати страховку?

Увага! Оголошуємо прийом заявок на відшкодування втрат за проектом Sinitinex Global. Заявки приймаємо до: 19:00 (28.03.2018).

Замовити компенсацію

Для отримання компенсації треба заповнити форму, яку ми розміщуємо в оглядових статтях, коли проект переносимо в розділ «Скам». Всі інші спроби отримати компенсацію будуть ігноруватися командою блогу.

У тому випадку, якщо в один і той же проект зроблено декілька вкладів (не реинвестов, а саме вкладів), то тоді треба за кожним вкладом надсилати окрему заявку, інакше компенсацію не отримаєте.

Ось і вся інформація. Сподіваємося, Ви все зрозуміли і тепер знаєте, де ловити безпрограшні варіанти інвестицій в хайпи.

Спасибі за увагу! Настійно рекомендуємо підписатися на наші Telegram і Push розсилки. Всі свіжі новини завжди там. Більше того, коли за проектом виділяємо 100% страховку, щоб змогли зайняти місце.

З найкращими побажаннями, Мисливці за Грошима