СуперКопилка платить вже 6-й рік і дарує додаткові бонуси для нових учасників.

386

Вітаю усіх читачів блогу Hunter-money.info!

На цей раз ми хочемо згадати про наших давніх партнерів — співтоваристві СуперКопилка, з якими ми співпрацюємо з осені 2016 року.

Про СуперКопилке

Історія СуперКопилки розпочалася 13 травня 2013 року і з тих пір, ось вже 6-й рік, співтовариство регулярно виплачує гроші своїм учасникам. Для стабільної роботи проекту була розроблена унікальна система адаптації Графіка виплат, про яку ми розповідали в попередній статті про СуперКопилке.

Вся інформація, як про Графіку виплат, так і про механізм його адаптації, знаходиться у вільному доступі, що дуже зручно для тих, хто віддає перевагу детально розібратися в тому, куди інвестувати свої гроші та на які гарантії по отриманню прибутку він може розраховувати.

Книга про СуперКопилке

Адміни проекту не полінувалися і навіть написали невеличку, але дуже інформативну книгу «Технологія створення грошей», в якій просто і доступно описані принципи роботи Графіка виплат і його адаптації, а також те, чому вони дають гарантію захисту вкладів учасників.

На офіційному сайті книги її можна цілком прочитати онлайн, скачати в різних текстових форматах або у вигляді аудіокниги.

Акції та конкурси

У СуперКопилке регулярно проводяться різні акції та конкурси, які дозволяють учасникам отримувати додатковий прибуток у вигляді підвищення прибутковості їхніх вкладів та грошові призи. Так що підписка на новинні канали і чати проекту допоможе отримати додаткові вигідні бонуси, якщо стежити за публікаціями і не пропускати акційні пропозиції.

Пропозиції для новачків

Для новачків діє цілий ряд додаткових бонусів, доступних тільки їм. Якісь бонуси діють на постійній основі, інші — тільки в акційний період.

Всім новим учасникам на старті дають бонус у вигляді промокода на 100 доларів. Використовуючи його при створенні програм, крім стандартної прибутковості до вкладу, ви отримаєте надбавку у розмірі 20% від суми, яку інвестуєте. Використовувати можна, як весь бонус — $100 при вкладі $500, так і частково, в залежності від вкладеної суми.

Для швидкої перевірки роботи проекту новачкам доступний режим «Тест-драйв». Він дає можливість створити програму на ближніх тижнях з 1-ї по 4-ю і після того, як програма відпрацює, вивести гроші на свій гаманець, переконавшись у тому, як чітко працює висновок.

І останній з бонусів для нових учасників, які зараз діють в СуперКопилке на постійній основі — це Рекламний режим. Що він дає? Новачкам доступні ближні тижня з 5-ї по 16-ю з підвищеною прибутковістю. Їх варто використовувати в першу чергу після Тест-драйву, так як вони можуть «згоріти», якщо відразу зробити внесок на довгий термін. Також у Рекламному режимі варто створювати програми по черзі, починаючи з самої ближньої, 5-го тижня, поступово підніматися до 16-ї. Це дійсно дуже вигідно і принесе стабільні щотижневі виплати. А регулярна прибуток — це саме те, заради чого ми тут зібралися.

В даний час в СуперКопилке діє ще одна цікава акція «Додатковий бонус новачкові». Кожен новий учасник, що зареєструвався в проекті в серпні 2018 року і зробив за цей місяць вклади на загальну суму більше 100 доларів, може подати заявку на участь в розіграші та отримати бонус у розмірі 10% від внесеної суми. Всього вибирають 10 переможців, а тому шанс отримати такий приємний бонус досить великий.

Пропозиція для тих, хто запрошує

Також, для тих хто готовий призводити до проекту нових учасників, але при цьому не є блогером чи адміном якого-небудь моніторингу, є відмінна можливість отримати одразу кілька бонусів по акції «СуперПартнер літа 2018». Це, по-перше, гроші, на які можна створити програму накопичення і, після завершення терміну її роботи, вивести кошти на свій гаманець, і, по-друге, промо-коди, що підвищують суму виплати по програмі, і, по-третє, стандартні бонуси по партнерській програмі — кошти доступні на висновок.

Повернення втрат у інших проектах

Також наш блог співпрацює з СперКопилкой в рамках програми СтопСкам, за якою проект відшкодовує збитки, понесені учасниками в різних СКАМах. Отримати компенсацію можуть як нові учасники СуперКопилки, так і ті, хто вже зареєстрований у проекті. Детальніше про програму відшкодування збитків СтопСкам читайте в статті на нашому сайті.

СуперКопилка дає багато можливостей заробити і варіантів як збільшити прибуток від участі. Не лінуйтеся, вивчайте проект, не пропускайте вигідні акції та отримуйте профіт!