Twite — сервіс для заробітку в соціальних мережах

484

Доброго часу доби, дорогі читачі блогу web-zarabotok.info.

В наш час кожна людина має аккаунти в найпопулярніших соціальних мережах, і я в тому числі. Завдяки спеціальним сервісів, наприклад: SOTS-PRO, Plibber, Sociate ви можете заробляти на своїх профілях, роблячи при цьому вже звичні для вас дії.

Але я не буду вас обманювати, на подібних сервісах можна заробити великих грошей. Тим не менш, ви можете без особливих зусиль заробити на поповнення мобільного або на оплату інтернету. Думаю, це цілком непогано, враховуючи, що ви проводите багато часу в соц. мережах, так чому ж трохи на цьому не заробити?

Twite — проект, який дає вам можливість пристойно заробляти на своїх акаунтах в соц. мережах, так як платить за виконання завдань куди більше ніж аналогічні сервіси. Якщо на інших проектах за лайк або твіт платять в середньому 50 копійок, то на Twite.ru ви отримаєте 2 рубля.

Заробіток на Twite

Реєстрація

Першим ділом проходимо реєстрацію і додаємо свої акаунти. Для цього заходимо в особистий кабінет, а далі в менеджер облікових записів (дивіться скрін).

На час написання статті, Twite працював з 5 сайтами. Все що вам потрібно, так це пройти авторизацію і чекати поки завершитися модерація облікового запису. Чекати доведеться недовго. Раджу, підключити всі 5 профілів, щоб заробляти більше, якщо у вас немає облікового запису на одному з сайтів, то саме час їм обзавестися.

Після модерації можна приступати до виконання завдань.

Виконувати завдання зовсім нескладно. Наприклад, перед вами стоїть завдання опублікувати пост в Twitter. Вам треба тільки натиснути «Виконати», після скопіювати приготовані текст і розмістити його на своєму мікроблозі.

Для підтвердження, що завдання виконано вам знадобиться вислати посилання на доданий вами твіт. А ось виконувати таке завдання на YouTube, взагалі, одне задоволення. Просто перейдіть за посиланням, зазначеним у завданні, ставимо лайк і тиснемо підтвердити. Ось і все, гроші будуть зараховані відразу.

Також хорошим способом збільшити свій прибуток є партнерська програма. Запрошуючи на проект нових учасників, ви буде отримувати 5%, як від рекламодавців, так і від виконавців. Відсоток, звичайно, невеликий, але якщо організувати пристойну реферальну мережу, то можна пристойно збільшити свій дохід.

Яким буде ваш дохід залежить тільки від вас. Twite.ru це відмінна можливість займатися буденною справою і одночасно з тим можливість заробити трохи грошенят. Не лінуйтеся, реєструйтесь і заробляйте. Удачі!

З повагою, Юнак Давид
13