В яких випадках можна розраховувати на страховку від Мисливців за Грошима?

365

Доброго часу доби, команда! У даній статті ми розпишемо в яких випадках, після лаві проекту, можна розраховувати на компенсацію збитків з боку Мисливців за Грошима. Всі ці правила вже давно встановлено, правда ніде не прописані. Щоб уникнути непорозумінь вони будуть прописані і в міру потреби вноситимуться зміни. Так як індустрія хайпів не стоїть на місці, то і нам треба тримати руку на пульсі, підлаштовуючись під нові правила гри.

Ми завжди нагадуємо нашим партнер, що блог Мисливців за Грошима позиціонує себе, як рефбековый проект. А це означає, що Ви можете розраховувати на один з найкращих рефбеков в мережі (а частенько і кращий). Як мінімум він ніколи не буде опускатися нижче 100%. Тобто, все що ми отримаємо від інвестиційного проекту за Ваш внесок, буде виплачено Вам.

Страховка в хайпи від Мисливців за Грошима

У зв’язку з такою політикою, ми не можемо в усіх поспіль проектах виділяти страховку. Тому, головне плавило полягає в тому, що страховка буде виділятися тільки тоді, коли інвестиційний проект (хайп) буде вважатися быстроскамом!

Що таке быстроскам? Це коли проект закрився, при цьому не дав нікому з наших партнерів заробити грошей.

Так як є велика різновид хайпів: високоприбутковий, середньоприбуткові, низькодохідні, з погодинними планами, з добовими планами або з планами, тривалість яких коливається в діапазоні від кількох днів до року, то ми для кожного випадку позначимо, коли проект буде вважатися быстроскамом.

Високоприбуткові проекти

Високоприбутковий погодинної проект буде вважатися быстроскамом, якщо не дав пройти 2 кола по найкоротшому планом!

Високоприбутковий проект з добовими планами буде вважатися быстроскамом, якщо не дав пройти 2 кола по найкоротшому планом!

Високоприбутковий проект з планами на 2-5 днів буде вважати быстроскамом, якщо не дав пройти 2 кола по найкоротшому планом!

Високоприбутковий проект з планами від 6 днів буде вважати быстроскамом, якщо не дав пройти 1 кола по найкоротшому планом!

Середньоприбуткові і низькодохідні проекти

Тут ми не будемо розбивати за кількістю днів, правило одне для всіх, якщо проект не дав пройти 1 коло по найкоротшому планом, то він буде вважатися быстроскамом!

У всіх інших ситуаціях, які не зазначені вище в статті, за проектом не буде виділятися компенсація. Тим не менш сильно підвищений рефбек, а саме такою буде платитися для всіх хайпів, які вже розміщені або ще тільки будуть розміщуватися у нас блозі, допоможе знизити втрати в разі несприятливого закриття проекту або сильно збільшить дохід в разі відмінної роботи!

А також настійно рекомендуємо ближче ознайомитися з іншими правилами блогу, які допоможуть збільшити Ваш дохід і щоб уникнути непорозумінь!

Корисні статті:

  • Страховка хайпів: що це і як працює?
  • Підвищені бонуси на вклади (рефбек).
  • Статуси інвестиційних проектів при розміщенні на блозі.

З повагою, Мисливці за Грошима