Vkmix — безкоштовна розкрутка Вконтакте, Instagram, YouTube

760

Доброго часу доби, дорогі читачі блогу web-zarabotok.info.

Друзі, сьогодні я хочу розповісти вам про відмінному сервісі Vkmix, який надає можливість безкоштовно просувати акаунти або групу в таких соціальних мережах, як: Вконтакте, Instagram, YouTube.

Суть сервісу полягає в тому, щоб виконувати завдання (поставити лайк, зробити репост, щоб залишити коментар, додати в друзі або підписатися на співтовариство), отримувати за це бали, після чого за ці ж бали просувати свої спільноти, акаунти або що там у вас є. Виходить, що Vkmix.ru — проект, що надає взаємні послуги з просування в соц. мережах.

Накрутка на VKmix

Реєстрація на Vkmix стандартна і свій шлях слід почати саме з неї.

Після заповнення форми заходимо на вказану вами електронну пошту та підтвердити реєстрацію.

Після реєстрації заходимо на сайт і приступаємо до виконання завдань, тільки перед цим треба прив’язати свої акаунти.

І так, далі вибираємо тип завдання і приступаємо до виконання. В моєму випадки, потрібно вступити до спільноти Вконтакте.

Тиснемо кнопку «Виконати», і у вікні тиснемо «Вступити». Бали будуть зараховані в автоматичному режимі.

Радує той факт, що вам необов’язково виконувати завдання вручну, можна скористатися онлайн-ботом і автоматизувати весь процес. Правда, у безкоштовної версії бот виконує лише такі завдання, як: поставити лайк під записом або фоткою, підписатися. Щоб оптимізувати всі інші види завдань знадобиться придбати платну версію.

Заробивши пристойну кількість балів, приступаємо до просування своїх проектів. Приміром, я буду просувати групу Вконтакті.

Починаємо з того, що тиснемо кнопку «Нове завдання» і вибираємо соц. мережа.

Далі вибираємо, що будемо накручувати (лайки, друзів, передплатників і т. д.). У нашому випадки вибираємо «Накрутити учасників».

Залишилося тільки заповнити форму, в якій треба вказати посилання на групу, вартість виконання завдання і кількість вступили.

Як бачите, все дуже просто.

Трохи не забув згадати, що крім виконання завдань на сервісі Vkmix передбачений ще один спосіб заробітку балів — партнерська програма. За кожного запрошеного людини, який виконає не менше 5 завдань, ви отримаєте 15 балів. Крім цього, ви будете отримувати 15% від суми заробітку вашим рефералом, і 15% – від балів, які купив ваш реферал.

В додаток…

Зараз активно набирають популярність проекти, на яких є можливість комплексного просування в соц. мережах. Чому? Ціни на таких сервісах більш ніж прийнятні. Зараз ми просуваємося з Soclike.ru. Рекомендуємо і вам! Щоб дізнатися більше про проект, кликніть по цьому посиланню.

Ну що ж, на цьому, мабуть, і закінчимо огляд сервісу Vkmix. Сподіваюся, стаття була вам корисною. Підписуйтесь на оновлення блогу! Попереду ще багато цікавого. Удачі!
9