Як вибрати автомобіль з США

9-6-2019

Авто із США за Законом.

Які автомобілі купувати стало вигідніше всього. Тут з повною впевненістю можна сказати, що найбільш вигідним новий закон виявився для тих, хто хоче придбати Авто из США. Згідно з цим законом, можна купити машину набагато новіше і з більш об’ємним двигуном, при цьому вартість розмитнення буде доступніше. Як підібрати і купити авто з США. Фахівці компанії Американ Авто надають повну консультацію, потім відбувається процес укладення договору, це можна зробити в одному з офісів компанії.

Далі, згідно з усіх побажань Клієнта, відбувається підбір авто до того моменту, поки Замовник не визначиться з машиною. Оперативно дізнатися вартість певної моделі можна прямо на сайті. Після покупки автомобіля слід оперативна доставка до порту, а потім завантаження в контейнер (на цьому етапі Клієнт отримує фотозвіт) і доставляється в Україну. Після прибуття, брокер готує пакет документів для сертифікації та постановки на облік. Підібрати автомобіль з США можна на сайті americanavto. Підбір запчастин і ремонт автомобіля – це просто.

Компанія це робить самостійно, а Клієнт отримує фотозвіти на кожній стадії ремонту. Поетапна оплата – зручність і надійність для кожного. Оплачувати всю суму Клієнту фінансово складно, тому загальна вартість оплачується поетапно: після покупки відбувається оплата на рахунок аукціону за авто, на етапі завантаження в контейнер – оплачується доставка і послуги компанії, і вже по прибуттю в Україну відбувається оплата останніх обов’язкових платежів. Про всі майбутні платежі компанія повідомляємо заздалегідь. Наші клієнти віддають перевагу седани і кросовери, які можна придбати за досить демократичною ціною: Volkswagen jetta, Kia optima, Ford fusion, Volkswagen tiguan.

Також цікавими є електромобілі і гібридні авто: Nissan leaf, Chevrolet volt, Volkswagen passat GTE. Варто зауважити, що останнім часом зріс попит на мотоцикли і пікапи. Як правильно вибрати надійну компанію по доставці авто з США. Зараз багато компаній, які надають послуги по доставці авто з США. com успішно працює більше 6 років на ринку, має 5 офісів по Україні, на першому місці в органічній видачі Google, налаштовану швидку консолідацію і представництва у 6 портах США. Вибираючи компанію Американ Авто, Ви отримуєте гарантію, швидкість і якість виконаної роботи.