Як вибрати інтер’єрного фотографа

5-18-2021

Интерьерный фотограф. Москва. – це не просто художнє оформлення внутрішнього простору будівлі, найчастіше, це дзеркало душі господаря або дизайнера приміщення.

Існує безліч стилів, як історичних, так і сучасних. Всі вони мають свої відмінні риси в колірних рішеннях стін і меблів, їх фактурі, обробці і розташуванні. Як правильно вибрати свій стиль, вам розповість дизайнер, але щоб ефектно уявити внутрішнє оздоблення приміщення, необхідний інтер’єрний фотограф. Неважливо, чи хочете ви виставити свою будівлю або приміщення на продаж або здати його в оренду, а може просто похвалитися перед друзями новим інтер’єром – вам потрібні фотографії. Головна мета-отримати якісні знімки.

Хтось фотографує сам, деякі звуть знайомих і друзів, які вміють користуватися фотоапаратом. Багато наївно думають, що архітектурна та інтер’єрна фотографія робиться лише натисканням на кнопку затвора фотоапарата. Але не все так просто. Мало сказати, що для процесу фотозйомки необхідно дороге обладнання, яке не кожному по кишені, а також серйозне профільну освіту. Потрібен ще й великий досвід роботи в цій сфері, цілий ряд технічних навичок, особливе професійне бачення і навіть талант.

У зйомках інтер’єрів і архітектури існує безліч нюансів, які знає і враховує тільки професійний інтер’єрний фотограф. Адже внутрішнє або зовнішнє оздоблення можна зняти різними способами, враховуючи цілі для яких проводиться зйомка і індивідуальні особливості об’єкта нерухомості. Хороший інтер’єрний фотограф не просто зніме комерційний або житловий об’єкт, а покаже його в найбільш вигідному світлі, зробить акцент на його явних перевагах, приховавши при цьому можливі недоліки, щоб виділити його з численного ряду схожих.

Якщо ви хочете продати або купити, здати в оренду або розрекламувати свій будинок або квартиру, котедж або офіс, ресторан або кафе, вам необхідно професійне портфоліо об’єкта нерухомості. З цим вам допоможе професійний архітектурний та інтер’єрний фотограф.