Як заробити 5 рублів за 5 хвилин в інтернеті? Тільки перевірені способи

841

Здрастуйте, дорогі друзі.

Напевно, з кожним траплялася така ситуації, коли не вистачало 50-100 рублів і ці гроші були потрібні терміново, а запозичити не у кого. Зрозуміло, по дрібниці завжди можна позичити в сусіда чи знайомого. Правда, буває так, що поруч люди, у яких не хочеться бути в боргу. Так як заробити 5 рублів за 5 хвилин? Треба звернутися до Всесвітньої павутини,тут отримати гроші проблем не складе, причому вам не потрібно володіти особливими знаннями чи досвідом, також ніяких вкладень з вашого боку.

Сьогодні я розповім, як людям не володіє великою кількістю часу, трохи заробити в інтернеті. Способи прості і великих грошей вам не принесуть, тим не менш на поповнення мобільного рахунку або на оплату того ж інтернету, заробити зможете без проблем.

Перед тим, як йти далі я повинен переконатися, що у вас є гаманець в електронній платіжній системі WebMoney, адже саме з нею працюють більшість проектів в мережі. Якщо ви хочете вивести зароблені гроші на банківську картку, то повинні обов’язково обзавестися гаманцем в цій системі. Якщо не знаєте як це зробити, то тоді вам варто прочитати нашу статтю «Реєстрація на WebMoney».

Як заробити 5 рублів за 5 хвилин

  • Заробіток в соціальних мережах.

Вирішив згадати першим саме цей спосіб, так як сьогодні просто неможливо знайти людину, у якого немає облікового запису хоча б в одній соціальній мережі. Ми проводимо по кілька годин на день, гортаючи стрічку новин в який-небудь соц. мережі або навіть в декількох відразу. Було б непогано використати цей час більш раціонально. Ми можемо ставити лайки, ділиться записами, додавати в друзі і при цьому отримувати гроші. Поєднувати приємне з корисним.

Є спеціальні сервіси, які будуть платити гроші за перераховані вище дії. Я підібрав для вас парочку кращих:

Реєстрація

Дізнатися детальніше

Реєстрація

Дізнатися детальніше

  • Заробіток на почтовиках.

Мова йде про сервіси, які платять гроші за виконання елементарних доручень в інтернеті: пройти реєстрацію на якому-небудь проекті, залишити відгук, клікнути по рекламі і т. д.

Подібний вид заробітку, часто ще називають — заробіток на кліках. Загалом-то, він відповідає такій назві, так як для того, щоб отримати гроші вам треба всього лише зробити кілька кліків комп’ютерною мишею.

Ось кілька хороших поштовиків, на яких ви зможете заробити свої перші гроші.

Реєстрація
Дізнатися детальніше

Реєстрація
Дізнатися детальніше
Коли мало часу, а треба по-швидкому заробити грошей, то вище перераховані способи підходять найкраще.
Якщо у вас раптом виникне бажання почати заробляти суми серйозніше, то раджу звернути свою увагу на більш складні способи заробітку в інтернеті. Правда, вони зажадають від вас більше часу і, можливо, навіть вкладень, але повірте, воно того варто.
На цьому у мене все. Сподіваюся, моя відповідь на питання, як заробити 5 рублів за 5 хвилин саме те, що ви шукали. Підписуйтесь на оновлення блогу, попереду ще багато корисної інформації.
Гроші, коли їх немає, — страшне діло.
А. В. Вампілов. Провінційні анекдоти.
З повагою, Юнак Давид.
4