Заробіток на хайпи (HYIP): ТОП поради

496

Що представляє з себе заробіток на хайпи? Які типи хайпів можливі? Що робити, що почати реально заробляти? На всі ці питання ми дамо відповіді прямо зараз.

У наш час багато людей намагаються знайти ефективний спосіб заробітку в інтернеті, за допомогою якого можна було б отримувати додаткову фінансову вигоду у вільний від основної роботи час. На жаль, далеко не всі користувачі сьогодні можуть похвалитися великим об’ємом вільного часу — цей факт виключає можливість отримання ними додаткових замовлень для їх віддаленої обробки на дому.

З тієї ж самої причини переважна більшість професіоналів відкидає ідею реєстрації на біржах фріланса. Подібні рішення, зрозуміло, можна зрозуміти. Але чи є в кінцевому рахунку вихід з даної ситуації? Як виявилося, альтернативні рішення для заробітку в мережі присутні!

Вже протягом довгих років менеджери веб-проектів активно просувають способи заробітку в інтернеті, що переслідують ідею створення численних інвестиційних центрів. При цьому до числа лідируючих напрямків інвестиційної сфери зайнятості відносяться так звані хайпи (від англійського HYIP — High Yield Investment Program). Вони являють собою спеціалізовані інтернет-проекти, що дозволяють заробляти рекордно великі гроші в рекордно короткі часові терміни.

Як заробляти на хайп інвестиції?

Сучасні хайпи користуються високою популярністю серед людей самих різних професій — активним розвитком інвестиційних платформ займаються не тільки економісти і фінансисти, але і водії, інженери, продавці і багато інші фахівці. Говорячи більш доступними словами, стати успішним інвестором в даному напрямку зайнятості може абсолютно будь-яка людина.

Але в чому полягає ключовий принцип роботи хайпів? Який обсяг фінансового прибутку такі проекти здатні приносити? Які знання необхідні початківцю учаснику для грамотного управління своїм капіталом? Відповіді на всі ці питання ви зможете дізнатися вже сьогодні.

У ході розповіді ми вивчимо:

 • сутність високоприбуткових інвестиційних програм та їх основні типи;
 • принципи заробітку грошових коштів в HYIP-сфері;
 • поняття моніторингу хайпів і основні рекомендації до вибору інвестиційних платформ.

Таким чином, до закінчення міркування ми зможемо зробити підсумковий висновок про привабливості та ефективності спрямування HYIP, яке дозволить індивідуально оцінити свої можливості всім зацікавленим людям.

Заробіток на хайпи (HYIP): основні типи

Для того щоб зрозуміти обговорювану нами напрям зайнятості, необхідно вдумливо осмислити принципи функціонування HYIP-проектів. Так, в традиційному розумінні будь хайп являє собою модернізовану фінансову піраміду, забезпечену додатковими інструментами забезпечення підвищеного контролю і безпеки.

Це, в свою чергу, означає, що веб-проекти подібного роду використовують в якості ключового базису функціональні принципи відомих багатьом інвестиційних пірамід, в яких борги перед ранніми учасниками системи покриваються за рахунок надходження нових вкладів з боку пізніших учасників. На щастя, фінансові піраміди в своєму первісному вигляді вже давно не зустрічаються на просторах інтернет-мережі.

Однак їх модернізовані версії, однією з яких ми вирішили присвятити дану публікацію, можна без труднощів знайти у відкритих джерелах сьогодні.

Варто відзначити, що саме схожість високоприбуткових програм з фінансовими пірамідами часто відштовхує недосвідчених новачків. Але так погано йде справа насправді?

Як показує реальна практика, сучасний інвестиційний проект, що просувається грамотним адміністратором, виключає негативні фактори, пов’язані з організацією шахрайської діяльності.

Високоприбуткові інвестиції в інтернеті

Переважна більшість HYIP-платформ, на відміну від фінансових пірамід, дійсно дозволяє заробляти гроші, не обмежуючи доступ учасників до елементів управління.

Ключова мета хайпів полягає у зборі коштів вкладників для реалізації конкретних бізнес-ідей. Так, багато веб-сайти, які публікуються в інформаційних каталогах HYIP-сфери, переслідують завдання збору інвестицій під наступні види професійної діяльності: реалізація продуктів нафтопереробки, виробництво і будівництво житлових комплексів, обробка та продаж деревини, виготовлення і постачання будівельних матеріалів, організація торгів на валютних і фондових біржах.

Зрозуміло вся ця інформація розміщується на сайтах проектів лише для приховування їх основної сутності — насправді ніякої діяльності, окрім перерозподілу прибутку між засновниками, не здійснюється, а всі зобов’язання перед вкладниками не покриваються за рахунок продажу нафти, а за рахунок безперервного залучення нових інвестицій.

Заборгованість перед учасниками при цьому погашається в повній мірі протягом усього життєвого циклу HYIP-проекту. Закінчення ж активної фази функціонування настає в момент різкого зниження інвесторської активності — істотне переважання суми заборгованості над сумою вступників коштів призводить до неминучого закриття прибутковою платформи.

Таким чином, проаналізувавши особливості функціонального пристрою хайпів, ми можемо виділити ряд характерних ознак, притаманних інвестиційним проектам такого типу:

 • всі сучасні HYIP-проекти переслідують одну і ту ж мету, що полягає в залученні грошових коштів інтернет-користувачів;
 • дохід учасників інвестиційних програм формується за рахунок фінансових коштів знову зареєстрованих вкладників;
 • виплати грошових коштів проводяться протягом всієї активної фази функціонування хайпи;
 • пасивна фаза функціонування (закриття) настає в момент зниження інвесторської активності і у більшості випадків супроводжується блокуванням системи грошових виплат.
 • Розібравшись з сутністю високоприбуткових програм, ми можемо перейти безпосередньо до вивчення їх основних типів, яких, до речі, можна виділити досить велику кількість. Обумовлено це тим, що адміністратори хайпів намагаються регулярно модернізувати свої проекти, з кожним разом привносячи все більша кількість інноваційних інструментів у готовий інформаційний продукт.

  Основні моменти хайп вкладень

  Ці інструменти дозволяють набагато більш впевнено заробляти гроші пересічних інтернет-користувачів. Розширена класифікація HYIP-платформ передбачає поділ останніх на безліч типів, що відрізняються один від одного рівнем прибутковості, політикою партнерської програми, системою грошових виплат, інструментами аналітики і багатьом іншим.

  Аналіз всіх цих класифікаційних відмінностей займає чималу кількість часу, так і ефективність цієї дії носить вельми сумнівний характер. Пов’язано це з тим, що основна частка запускаються сьогодні проектів дотримується певних стандартів. У зв’язку з цим в даний час прийнято виділяти лише основну класифікацію хайпів, згідно з правилами якої всі високоприбуткові програми розрізняються за рівнем використовуваної процентної ставки.

  Так, сьогодні можна зустріти веб-платформи, адміністратори яких пропонують заробіток з вкладеннями грошових коштів під:

  • низький відсоток (20% прибутку на місяць і менше);
  • середній відсоток (20-60% прибутку в місяць);
  • високий відсоток (60% прибутку в місяць і більше).

  Актуальний поділ загальної маси проектів дозволяє зробити індивідуальний вибір людям різного ступеня підготовки. Новачки, які не мають належних навичок роботи з аналітичними інструментами, можуть спробувати свою удачу в низькопроцентних проектах, участь у яких супроводжується мінімальним рівнем ризику.

  Просунуті учасники, які мають досвід роботи з інструментами фінансової аналітики, можуть використовувати на регулярній основі пропозиції среднепроцентных проектів, що представляють собою найбільш збалансований варіант у співвідношенні доходів та ризиків.

  Найбільш пристосовані користувачі, які вміють оцінювати ситуацію на макрорівні та мікрорівні, здатні показувати відмінний результат при участі в найбільш ризикованих проектах, що пропонують максимальні відсоткові ставки за вкладами.

  Основні принципи заробітку в HYIP-сфері

  Тепер, пройшовши ознайомчий етап теорії, ми можемо приступити до вивчення основ практики. Далі ми дізнаємося, як можна заробляти гроші в інтернеті, витрачаючи на всю виконувану роботу мінімально можливий обсяг часу.

  Подібні умови надаються організаторами всіх високоприбуткових програм: низькопроцентних, среднепроцентных і високовідсоткових.

  Учасники, зацікавлені в отриманні фінансової вигоди від інвестицій, щодня виконують ряд дій:

 • аналізують позиції моніторингових центрів з метою визначення найбільш надійних і бажаних інтернет-майданчиків;
 • реєструють облікові записи в проектах, відібраних в процесі фільтрації, а також розповсюджують рекламну інформацію для залучення рефералів в свою партнерську мережу;
 • виробляють розрахунок оптимальної суми інвестицій на підставі показників процентної ставки конкретного проекту і його статистичних даних;
  відкривають депозитні рахунки з метою внесення вкладу на встановлений строк;
 • чекають закінчення терміну вкладу і виробляють подальші фінансові операції з отриманими коштами (реінвестування або переведення в готівку).
 • Наведена вище послідовність дослівно описує всі тонкощі роботи інвесторів у сфері HYIP. Регулярно учасникам інвестиційних програм доводиться виконувати безліч аналітичних задач, націлених на зниження факторів ризику.

  Варто зазначити, що виключення в даному випадку не допускаються, оскільки участь в хайпи, що виключає використання аналітичного підходу, можна порівняти лише з походом в казино — кінцевий результат буде визначатися випадковим чином. Але в той же час варто сказати, що люди, з розумом застосовують інструменти фінансового аналізу, досягають воістину високих результатів у сфері високоприбуткових інвестицій.

  Сукупний дохід в даному випадку складається з двох основних складових:

  • процентних відрахувань за вкладами
  • бонусних виплат за участь в партнерській програмі.

  Таким чином, для підняття планки прибутковості інвестору необхідно звертати увагу на обидві складові.

  Як можна зрозуміти, заробіток в інтернеті на високоприбуткових програмах найкращим чином підходить фахівцям галузі економічного і фінансового управління.

  Але чи означає це, що заробити гроші в цьому напрямку діяльності можуть лише професіонали своєї справи? Звичайно ж ні!

  В даний час в мережі досить активно розвиваються так звані моніторинги хайпів або блоги приватних інвесторів (у нашому випадку це команда професіоналів) — інформаційні веб-сервіси, які займаються збором статистки і її подальшим аналізом.

  Але яку допомогу здатні надати подібні інтернет-організації звичайним людям, зацікавленим онлайн-інвестиціями? Давайте розбиратися!

  Поняття HYIP-моніторингу та його роль у виборі інвестиційної програми

  З появою спеціальних моніторингових платформ інвестиційний заробіток в інтернеті став набагато більш стабільним і передбачуваним. Сьогодні мережеве простір нараховує десятки наповнених веб-бібліотек, що містять в собі інформацію про всіх діючих інвестиційних програмах.

  Моніторинг хайпів — це відкрита аналітична платформа, призначена для:

  • агрегації інформації про роботу високоприбуткових інтернет-проектів — всі найбільш популярні майданчики в автоматичному режимі включаються в каталог бібліотеки;
  • сортування і розподілу HYIP-проектів по групах — знайдені майданчики класифікуються за ставкою прибутковості, статусу платоспроможності і системі виплат;
  • відстеження робочих статусів проектів — всі майданчики розподіляються на категорії активних (ведуться виплати), припинених (виплати з затримками) і закритих (виплати відсутні);
  • страхування вкладів інвесторів — користувачам, що вирішили добровільно стати активними реферами моніторингового центру, надаються грошові компенсації у разі передчасного закриття тієї чи іншої майданчика;
  • теоретичного навчання початківців інвесторів — спеціально виділені розділи регулярно поповнюються навчальними курсами, націленими на розвиток аналітичних здібностей новачків.

  Представлений перелік містить у собі лише основні цілі і завдання моніторингів. Повний же функціонал подібних сервісів включає в себе набагато більшу кількість допоміжних опцій, надають істотну підтримку новачкам HYIP-індустрії.

  З їх допомогою користувач може проводити оперативний аналіз актуальних даних, підбираючи найбільш надійні майданчики для інвестування власних коштів. Але як вибрати інвестиційний проект, використовуючи в якості основи можливості моніторингу?

  Насправді впоратися із завданням визначення стабільної HYIP-майданчика може навіть непідготовлений людина. В ході вибору оптимальної платформи йому потрібно буде лише враховувати основні рекомендації. Давайте коротко розглянемо їх.

  Порада №1.

  В першу чергу варто звернути увагу на дату запуску платформи. Тут необхідно провести певну паралель, співвідносячи один з одним термін функціонування і рівень процентної ставки.

  Основний інтерес користувачів в сфері інвестиційного інтернет-заробітку пов’язаний з высокопроцентными проектами, які, до речі, найбільше залежать від тимчасових факторів. Як правило, максимальний термін функціонування подібних майданчиків становить 2 тижні.

  Вступ учасника в ряди інвесторів після цього терміну часто призводить до повної втрати залучених коштів. У зв’язку з цим настійно рекомендується відбирати лише нові проекти, з моменту запуску яких пройшло не більше 2 днів.

  Правильно зроблений відбір прибуткових майданчиків дозволить повністю пройти інвестиційний цикл, виключивши ризик втрати вкладених коштів.

  Порада №2.

  Окремої уваги заслуговує аналіз маркетингової складової. Вибір оптимальної майданчики для інвестиційного заробітку має грунтуватися не лише на аналізі фінансових показників, але і на аналізі рекламних кампаній.

  З цієї точки зору можна виділити дві групи проектів — свідомо ефективні і свідомо провальні. У першу групу входять майданчики, організатори яких не поскупилися на оплату реклами в медіамережах та моніторингових центрах.

  До складу другої групи включені майданчики, керівники яких вирішили скоротити організаційні витрати, поширивши рекламу допомогою поштової розсилки спам-розсилки в соціальних мережах. Зрозуміло, що подібні проекти швидко втрачають статус платоспроможності на увазі відсутність регулярного надходження інвестицій.

  Даний факт мимоволі формує правило, згідно з яким рекомендується віддавати перевагу лише найбільш популярним веб-платформ, інформація про які швидко поширюється між усіма сервісами моніторингу хайпи.

  Порада №3.

  Нарешті остання умова вибору оптимального HYIP-проекту передбачає необхідність врахування системи грошових виплат. Так, адміністратор хайпи у праві встановити на свій розсуд ручний або автоматичний інструмент для контролю виплат. Більшою надійністю відрізняється другий варіант, при якому всі заявки учасників на висновок обробляються в автоматичному порядку машиною.

  Автоматизоване управління виплатами виключає можливість затримки грошових коштів і сприяє підвищенню продуктивності інвестиційної системи в цілому.

  Другий же варіант передбачає обробку всіх заявок безпосередньо самим адміністратором — така альтернатива має одразу кілька недоліків, виражених у вигляді затримок, помилок і зниження загальної продуктивності платформи.

  Таким чином, заробити гроші на хайпи сьогодні може практично будь-яка людина. Як ми могли переконатися, основну частину аналітичної роботи на себе беруть онлайн-моніторинги та приватні блоги інвесторів. Вони роблять пошук, сортування та розподіл всіх діючих веб-проектів, полегшуючи тим самим праця зацікавлених інвесторів.

  Останнім залишається лише зробити грамотний відсів, роблячи упор на час роботи, якість маркетингової кампанії і тип системи обробки фінансових виплат.

  Підсумуємо сказане вище

  Довгі роки увагу користувачів інформаційної мережі завойовували способи заробітку в інтернеті, пов’язані з постійним підтриманням інвесторської активності.

  В результаті тривалої стадії просування велику частку інвестиційної сфери вдалося роздобути адміністраторам хайпів — високоприбуткових прибуткових програм, спрямованих на збір коштів вкладників під певні види діяльності.

  У тексті поточної статті ми постаралися детально розібрати всі тонкощі роботи стандартних HYIP-проектів.

  В ході розгляду інформації нам вдалося дізнатися, що:

  • класичний HYIP — це інвестиційний інтернет-проект, який використовує в якості своєї функціональної бази модернізовані принципи функціонування фінансових пірамід;
  • основна класифікація хайпів передбачає виділення трьох груп проектів — низькопроцентних (мінімальний рівень ризику), среднепроцентных (середній рівень ризику) і високовідсоткових (максимальний рівень ризику);
  • сукупний дохід від участі в HYIP складається з двох основних складових — процентних відрахувань за вкладами і бонусних виплат партнерської програми;
  • допомога при виборі інвестиційного проекту надають спеціальні моніторингові центри — інтернет-організації, що займаються пошуком, сортуванням і розподілом хайпів;
  • основні рекомендації до вибору оптимального хайпи передбачають необхідність урахування терміну функціонування майданчика, її маркетингової складової (рекламного підходу) і фінансової складової (інструменту обробки заявок на виплати грошових коштів).

  Ух, начебто всі друзі. Спасибі, що витримали стільки тексту, ви молодці. Видно, що заробіток на хайп для Вас стало основною метою. Так тримати, ви на правильній дорозі…

  Що ж робити зараз, запитаєте Ви. Все дуже просто. Бачите праворуч список хайпів, на яких ми зараз заробляємо. Зверніть увагу на блок «Нові хайпи», рекомендуємо заходити по першому з них. Це означає, що проект новий і є всі шанси отримати чистий заробіток.

  І як інвестуєте, не забудьте замовити бонус від вкладу. З ним ви отримаєте ще більше профіту.

  Хочу ще раз подякувати за увагу і закликати Вас підписатися на наш ресурс, так-як у нас завжди нові хайп проекти і тільки найкращі.

  З повагою, команда Мисливців за Грошима