Заробіток на питаннях і відповідях. Сервіс «Великий Вопрос.ги».

1393

Доброго часу доби, дорогі друзі.

Сьогодні у нас знову «заробіток на питаннях і відповідях». Минулого разу ми розглядали сервіс Online-Otvet і я вам казав, що є й інші якісні сервіси, які надають такий вид заробітку. Так ось, проект Велике Питання один з них.

Заробляти на ньому зможе будь-який користувач Всесвітньої павутини, так як вам потрібно всього-навсього ставити запитання або відповідати на них. Упевнений, кожен користувач інтернету стикався з подібними діями, спілкуючись на тематичних форумах або шукаючи в інтернеті відповіді на цікавлячі його питання. Аудиторія сервісу збільшується з кожним днем, а разом з нею і кількість питань, оплата також не стоїть на місці. Ось скрін статистики за місяць.

Як заробляти на Великий Вопрос.ги?

Як і завжди, все починається з реєстрації. Заповнюємо невелику форму і підтверджуємо електронну пошту.

Після реєстрації, можна відразу приступати до роботи. Додаємо свої питання або відповідаємо на чужі.

Раджу вам писати відповіді, а не ставити питання, тому що за відповіді платять більше. Тільки не забувайте, що відповідь має бути змістовним і чітко відповідати на поставлене запитання.

Всередині сервісу є своя валюта — кредити і використовується саме вона. Сторінка з питанням отримує 35 кредитів за кожні 1 000 переглядів.

Тепер давайте розберемося, як ця сума розподіляється між учасниками:

Отже 10% від суми отримує користувач поставив питання 20%, а то і більше йде автору кращої відповіді. Всі гроші, що залишилися від початкової суми розподіляються між іншими учасниками, які також дали відповідь на запитання.

Також на сервісі bolshoyvopros присутнє таке поняття, як рейтинг. І чим він у вас вище, тим вище ваш курс обміну кредитів. Приміром, у новачка такий курс — 1 кредит = 0.75 рублів. У користувачів з високим рейтингом курс обміну може досягати позначки в 0.95 руб. за 1 кредит.

Недосвідчений очей особливої відмінності не помітить, але повірте, з часом ви відчуєте, наскільки сильно позначається курс обміну на ваших доходах.

Крім цього, можна підвищити свої доходи з допомогою партнерської програми. Запрошуючи на проект людей через свою реферальне посилання, ви будете отримувати 10% від усіх доходів.

Вивести зароблені гроші, ви зможете тільки тоді, коли сума на вашому балансі досягне позначки в 50 кредитів. Виведення здійснюється в рублях на платіжну систему WebMoney. На жаль, висновок здійснюється тільки один раз в місяць.

Заробіток на питаннях і відповідях цікавий і доступний для всіх спосіб заробити гроші в інтернеті. Тому перед тим як вирішити, що це не для вас, зайдіть на сервіс «Великий Вопрос.ги» і спробуйте відповісти на кілька питань. Головне, почати, адже ніколи не знаєш, де тобі пощастить.
5