Заробіток OkPay. Кращі проекти

436

Здрастуйте, дорогі читачі блогу web-zarabotok.info.

З вами Могиш Іван, і сьогодні ми навчимось заробляти гроші в інтернеті з виведенням на платіжну систему OkPay.

Чесно кажучи, цією платіжною системою я почав користуватися зовсім недавно. Мені вона дуже сподобалася. Швидкий висновок, маленькі комісії, одним словом, все супер.

Заробіток OkPay в інтернеті

Пошаривши по інтернету і з цього блогу я знайшов тільки два сервіси, які мають функцію виведення на OkPay:

 • Гра Robot-money.
 • Проект Ojooo.com.
 • Так, список взагалі ніякої… Але, за ці два проекту, я готовий поручитися.

  Отже, давайте докладно про них дізнаємося.

  1. Robot-money.

  Зареєструватися

  Тут заробляти OkPay гроші — простіше простого. Весь заробіток буде відбуватись у вигляді гри. Примітно, що можна ознайомитись з грою за рахунок бонус при реєстрації, а не відразу вкладати гроші. Погодьтеся, це набагато краще, ніж поповнювати Okpay гаманець зі своєї кишені. Що стосується виплат, то тут все відбувається в автоматичному режимі. Мінімум на висновок 20 рублів.

  Проект удостоївся окремої статті — «Проект Robot-Money: інвестиційна гра без вкладень і платіжних балів». У ній ви знайдете більше інформації, рекомендую прочитати.

  А ми рухаємося далі…

  2. Сервіс Ojooo.

  Зареєструватися

  На відміну від першого проекту, тут заробляти досить складно. Чому? При першій реєстрації вам в подарунок дадуть тип аккаунта «Standart». На ньому багато грошей ви не заробите. Тому потрібно купувати аккаунт «Premium». Вартість його чимала — 39 баксів. Але, з ним ви почнете заробляти реальні гроші. Що стосується виплат на OkPay, то мінімалка всього 2$. При реєстрації вас відразу ж попросять ввести один з гаманців, для виводу. Відповідно вказуйте свій e-mail, який прописували при реєстрації в OkPay. Настійно рекомендую прочитати повний огляд цього проекту, так як там пристойно багато інформації саме про заробіток.

  Підсумуємо

  Звичайно, що сервісів дуже мало, які виводять на OkPay. Ще я знайшов закордонні букси, які мають таку функцію. Про них писати я не зважився.

  Дивіться чому?

  По-перше: проекти англомовні, що дає не кожному легко заробляти.

  По-друге: мінімуми на висновок починаються від 10$. Скільки часу потрібно витратити, щоб заробити таку суму.

  Зрозуміло, що по можливості, я буду додавати нові сайти. Якщо, звичайно, вони будуть. Підписуйтесь на оновлення блогу! Не пропустіть!

  Якщо ви знаєте ще якісь проекти, які мають функцію виведення на платіжну систему OkPay, напишіть в коментарях назви. Я відразу додам їх в основний наш список.

  На цьому всі дорогі друзі! З вами був Могиш Іван. До нових зустрічей. Поки-поки!
  1